2016 Rugsėjo 26

JAV rinkimai

Pirmoji dvikova

veidas.lt

H.Clinton D.Trump

 

Šiandien, rugsėjo 26 d., amerikiečių ir viso pasaulio akys nukryps į Hempstedą (Niujorko valstija), kur vyks pirmieji nacionaliniai kandidatų į JAV prezidentus tiesioginiai debatai.

 

Juose dalyvaus demokratų atstovė buvusi valstybės sekretorė Hillary Clinton ir skandalingais pareiškimais pagarsėjęs turtuolis respublikonų kandidatas Donaldas Trumpas. Debatų, kuriuos transliuos visos didžiosios JAV ir tarptautinės televizijos, taip pat bus galima stebėti internetu, rezultatai neabejotinai turės įtakos amerikiečių požiūriui į kandidatus. Iš viso iki lapkričio 8 d. numatyti ketveri debatai. Šiuo metu H.Clinton ir D.Trumpo palaikymas yra apylygis. Dauguma apklausų rodo, kad procentais pirmauja H.Clinton keliais, tačiau neseniai išaiškėjusios kandidatės sveikatos problemos, kurias jos rinkimų štabas bando užglaistyti, nepraslydo nepastebėtos. D.Trumpas perėjo į puolimą ir pasirodė visame pasaulyje žinomo Dr. Ozo šou, kuriame pareiškė, kad „bus sveikiausias žmogus, kada nors išrinktas prezidentu“, ir pateikė neva to įrodymų.

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...