2010 Gruodžio 20

Transportas

Pirmadienį lėktuvai skraido pagal grafiką

veidas.lt

Sudėtingos žiemiškos oro sąlygos Europos oro uostuose savaitgalį neleido daliai keleivių iš Lietuvos vykti į Vokietiją, Didžiąją Britaniją, Paryžių. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Vilniuje praleido Tailando oro linijų lėktuvas, poilsiautojus gabenęs į Kopenhagą.

Žiema šiek tiek jaukia planus ir pirmadienio skrydžiams – nors orlaiviai iš Lietuvos kyla laiku, bet kai kurie negali leistis numatytuose oro uostuose.

Civilinės aviacijos administracijos, didžiausių šalies oro uostų atstovai BNS teigė, kad iš Lietuvos lėktuvai laikosi grafiko.

“Šiuo metu situacija yra normali, lėktuvai skraido pagal grafiką”, – BNS sakė Civilinės aviacijos administracijos (CAA) direktorius Kęstutis Auryla.

Vilniaus oro uosto atstovė spaudai Gabrielė Vasiliauskaitė BNS taip pat teigė, kad pirmadienį skrydžiai vyksta laikantis grafiko.

Tą patį patvirtino ir Kauno oro uosto generalinis direktorius Arijandas Šliupas. Tačiau jis BNS sakė, jog laiku į Berlyną pirmadienį išskridęs lėktuvas į Kauną grįžta tuščias.

“Dėl oro sąlygų orlaivis buvo priverstas leistis kitame oro uoste ir nepaėmė keleivių”, – teigė Kauno oro uosto vadovas.

Vilniuje praėjusią naktį tūpti nutarė Tailando lėktuvas, turistus skraidinantis užsakomaisiais reisais.

“Šis lėktuvas Vilniuje leidosi tik dėl to, kad dėl prasto oro negalėjo pasiekti Kopenhagos”, – sakė CAA vadovas K.Auryla.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...