2011 Gegužės 13

Pirmą kartą vyks stovykla ikimokyklinukams

veidas.lt

BFL

Jau nuo pirmosios vasaros dienos Lietuvos vaikų ir jaunimo centre veiklą pradeda pirmoji dienos stovykla ikimokyklinukams „Nykštukai“.  Tai kūrybiškumo ir aktyvių veiklų programa, skirta 5–6 metų vaikams, su ore tvyrančia gera nuotaika bei visiška kūrybine laisve.

„Nykštukai“ – ko gero, pirmoji ir vienintelė dienos stovykla Vilniuje, kviečianti viso miesto ikimokyklinukus. Tikimasi, kad ji turėtų būti įdomi tėveliams, norintiems palengvinti pirmąsias būsimųjų mokinukų dieneles mokykloje. Kartu su naujų draugų komanda patirti įspūdžiai, atsiskleisti vaikų talentams padedantys žaidimai, kelionės, savarankiškai kiekvieną dieną pačių vaikų priimti sprendimai padės vaikams tvirčiau jaustis mokykloje ateityje.

„Nykštukų“ stovykloje apstu ryškių spalvų ir emocijų, piešimo ne tik teptukais ar rankomis, bet ir ant rankų bei sienų, taip pat  muzikavimo, lipdymo,  teatro, šokio,  anglų kalbos žodžių, paslaptingų detektyvinių istorijų, komandinių žaidimų ir kelionių. Taip pat pokalbių, gurkšnojant pačių pasigamintą žolelių arbatą, kurių metu aptariami visi komandai svarbūs dalykai bei priimami atsakingiausi sprendimai.

Sukurtos dvi atskiros „Nykštukų“ programos: jau lankiusiems LVJC „Nykštukų mokyklėlę“ ir pirmą kartą su jais susidūrusiems. Birželio 1 d. – liepos 8 d. vyks trys 8 arba 9 dienų trukmės pamainos.

Apie LVJC stovyklas:

Šią vasarą Lietuvos vaikų ir jaunimo centras rengia 19  (rekordinį skaičių ) skirtingų vasaros programų, skirtų įvairaus amžiaus, būdo, pomėgių vaikams ir jaunuoliams nuo 5 iki 18 metų. Be dviejų „Nykštukų“ stovyklos programų vyks  dar ir šios:

7–12 metų vaikams sukurtos 9 nuotykiams ir pramogoms skirtos „Įspūdžiautojų“ programos, rengiamos Vilniuje, prie Baltijos jūros, prie Snaigyno ežero, Nacionaliniame parke.

13–17 m. jaunuoliams sukurtos trys asmenybės tobulėjimui ir socialiniams įgūdžiams skirtos 4WD programos, rengiamos Vilniuje, prie Baltijos jūros, Nacionaliniame parke.

14–18 m. jaunuoliams, galvojantiems apie ateitį ir karjerą bei norintiems pažinti praktinę ir įdomiąją būsimosios profesijos pusę, startuoja didžiausia šių metų naujiena LVJC Vasaros akademija. Tai vasaros mokykla, skirta bent apytiksliai tolesnių studijų kryptį pasirinkusiems 14–18 m. jaunuoliams iš visos Lietuvos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...