2013 Sausio 24

Pigu.lt apyvarta 2012-aisiais augo 70 proc.

veidas.lt


Elektroninės prekybos lyderės Baltijos šalyse UAB Pigu, valdančios internetines parduotuves Pigu.lt Lietuvoje ir 220.lv Latvijoje, konsoliduota apyvarta praėjusiais metais siekė 87 mln. Lt ir išaugo net 70 proc., lyginant su 2011 m.

Ypač sėkmingas įmonei buvo paskutinis 2012 metų ketvirtis. Per tris paskutinius praeitų metų mėnesius Pigu.lt ir 220.lv konsoliduota apyvarta siekė 32 mln. Lt, sudarančios beveik 40% visos metinės apyvartos.
Siekiant suteikti klientams dar geresnę aptarnavimo kokybę ir sutrumpinti užsakymų parengimo terminus, 2012 metais Pigu.lt skirtos investicijos lėmė geresnius internetinės parduotuvės veiklos rodiklius. Įdiegus naują sandėlio valdymo sistemą, Pigu.lt gali aptarnauti iki 15 tūkst. pirkėjų per dieną, dvigubai sutrumpėjo ir vieno užsakymo paruošimo laikas, be to vieno mygtuko paspaudimu atnaujinama informacija apie sandėliuose esančias prekes. Per 2012-uosius internetinėje parduotuvėje Pigu.lt buvo įvykdyta daugiau nei 400 tūkst. užsakymų, kurių metu pirkėjams parduota daugiau nei 900 tūkst. prekių,  beveik 2,5 karto daugiau nei 2011-aisiais. Iš viso į UAB Pigu priklausančių parduotuvių veiklos optimizavimą 2012 metais buvo investuoti daugiau nei 2 mln. litų.
„Pigu.lt“ generalinio direktoriaus ir „220.lv“ valdybos pirmininko Dainiaus Liulio teigimu, šiais metais įmonė neketina užleisti pirmaujančių pozicijų, didinti užimamą elektroninės prekybos rinkos dalį ir metus užbaigti pardavusi prekių už 130 mln. Lt. „Džiaugiamės, jog dviejose Baltijos šalyse valdomų internetinių parduotuvių  apyvartos rodikliai kasmet auga kelis kartus ir UAB Pigu pateisina klientų pasitikėjimą bei lūkesčius. Didėjant konkurencijai ir plečiantis internetinės prekybos rinkai, mes taip pat nestovėsime vietoje ir toliau augdami sparčiau nei rinka dar labiau tobulinsime logistiką, atnaujinsime parduotuvės valdymo platformą“, – sakė D. Liulys.
Tęsiant investicijas į elektroninių parduotuvių vystymą, UAB Pigu 2013-aisiais numato skirti ne mažiau kaip 2 mln. litų naujiems klientų aptarnavimo centrams, prekių asortimento plėtrai.
Stebėdama sėkmingai valdomų internetinių parduotuvių Lietuvoje bei Latvijoje rezultatus, UAB Pigu planuoja žengti ir į internetinės prekybos rinką Estijoje. „Šiuo metu vyksta derybos su stambiausiomis Estijos el. prekybos parduotuvėmis. Jei viskas vyks kaip planuota, internetinė parduotuvė Estijoje pradės veikti dar šiais metais“, – apie ateities planus kalbėjo D. Liulys.
UAB Pigu valdomose internetinėse parduotuvėse Pigu.lt ir 220.lv nuo įsikūrimo apsipirko daugiau kaip 400 tūkst. pirkėjų. Dažniausiai pirkėjai internetu Lietuvoje ir Latvijoje rinkosi kvepalus, televizorius, smulkią buitinę techniką, namų apyvokos reikmenis, kompiuterinę techniką, mobiliuosius telefonus, fotoaparatus, prekes automobiliams, baldus, sporto bei laisvalaikio prekes. 2012-aisiais itin išpopuliarėjo prekyba drabužiais ir avalyne.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Edita Edita rašo:

    Smagu, jog sandėliavimo sistema atsipirko ir paspartino procesus. Daugiau apie sandėliavimo sistemą: http://www.terraerp.lt/funkcionalumas/sandelio-valdymas.aspx


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...