2013 Vasario 17

Pianistė B.Asevičiūtė: „Akompanuoti Merūnui – tikras malonumas“

veidas.lt


Šį sekmadienį, vasario 17 d. Vilniaus rotušėje visų muzikos mėgėjų lauks vienas populiariausių jaunosios kartos lietuvių solistų Merūnas Vitulskis. Talentingas tenoras koncertuos kartu su pianiste Birute Asevičiūte bei bendraus su savo gerbėjais.

Originalaus formato koncerto-susitikimo svečiai išgirs ne tik spalvingą M.Vitulskio atliekamą programą, tačiau ir patys galės tapti aktyviais renginio dalyviais. Savo trisdešimtojo gimtadinio išvakarėse dainininkas išsamiai papasakos apie savo sprendimą pasukti operos solisto keliu bei atsakys į visus susitikimo svečių klausimus.

„Laukia labai įdomus renginys, kadangi M.Vitulskis – nuoširdus ir atviras žmogus, neturintis nei kiek greitai išgarsėjusiems atlikėjams būdingos arogancijos. Su juo bendrauti ir jam akompanuoti – tikras malonumas“,- sako nuo 2010 m. kartu su tenoru koncertuojanti pianistė B.Asevičiūtė.

M.Vitulskis kartu su koncertmeistere publikai dovanos įvairių kūrinių spektrą –  nuo gražiausių Lietuvos kompozitorių dainų (Balio Dvariono „Žvaigždutė“, Algimanto Bražinsko „Ugnelė“) iki visame pasaulyje išpopuliarėjusių operų arijų (Giacomo Puccini ir kt.).

Renginio „Nuo Merūno televizijos šou iki Merūno Vitulskio operos scenoje“ pradžia – 16 val.

Šis koncertas – viena iš renginių ciklo „Susitikimai Vilniaus rotušėje“ dalių. Artimiausiuose susitikimuose laukia pažintys su perkusininku Pavelu Giunteriu (kovo 17 d.), improvizacijų popietė su kompozitoriumi Giedriumi Kuprevičiumi (balandžio 21 d.) ir dainininku Edmundu Seiliumi (gegužės 19 d.). Renginių svečiai turi galimybę ne tik išgirsti geriausius Lietuvos muzikus, bet ir pabendrauti su atlikėjais, viktorinose laimėti kompaktinių plokštelių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Tas Tas rašo:

    Malonu skaityti gražų atsiliepimą apie atlikėją,kurį ir pats aukštai vertinu.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...