2014 Liepos 31

Per pirmąjį šių m. pusmetį į „IKI“ tinklo plėtrą investuota 43,4 mln. litų

veidas.lt

Bendrovė „Palink“, valdanti daugiausia parduotuvių Lietuvoje turinį prekybos tinklą „IKI“, nuo šių metų pradžios į tinklo plėtrą investavo 43,4 mln. Lt. Atidaryta 1 nauja ir rekonstruotos 16 „IKI“ tinklo parduotuvių.

Pirmąjį šių ketvirtį viena nauja „IKI“ tinklo parduotuvė atidaryta Šilalėje, dvi tinklo parduotuvės rekonstruotos Vilniuje, po vieną Šilutėje, Rietave, Alytuje, Elektrėnuose ir Grigiškėse, dar dvi parduotuvės rekonstruotos Klaipėdoje ir septynios Kaune.

 

„Rekonstruojame tinklo parduotuves, kad savo pirkėjams pasiūlytume dar didesnį šviežio ir kokybiško maisto asortimentą už geriausią kainą. Taip pat daug dėmesio skiriame tam, kad atnaujintos tinklo parduotuvės būtų erdvesnės, jaukesnės ir patogesnės apsipirkti bei kuo geriau atitiktų mūsų pirkėjų apsipirkimo poreikius“ – teigia „IKI“ Viešųjų ryšių departamento vadovas Andrius Petraitis.

 

Atnaujintose „IKI“ tinklo parduotuvėse po rekonstrukcijos gerokai padidėja šviežių maisto produktų: šviežių vaisių ir daržovių, mėsos, žuvies, kulinarijos bei konditerijos skyriai bei jų asortimentas. Taip pat atnaujinamas ne tik parduotuvių interjeras, bet ir lauko apdaila, parduotuvių įranga, patogesniam apsipirkimui parduotuvėse pakeičiamas prekių išdėstymas.

 

Pernai į savo tinklo plėtrą Lietuvoje „Palink“ investavo daugiau nei 80 mln. litų. Atidarytos penkios naujos ir rekonstruotos trisdešimt aštuonios parduotuvės, Klaipėdoje veiklą pradėjo nauja regioninė konditerijos ir duonos gaminių kepykla.

 

Vykdydama tinklo plėtrą bendrovė „Palink“ pernai įdarbino daugiau nei 250 naujų darbuotojų. Prekybos tinklui „IKI“ šiuo metu Lietuvoje priklauso 239 „IKI“, „IKI Cento“ ir „IKI Express“ parduotuvių daugiau nei 70-yje Lietuvos miestų.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...