2012 Vasario 11

Patikimumo lyderis – „Toyota“

veidas.lt


Automobiliai „Toyota“ pasirodė esą atspariausi laiko išbandymams. Iš kasmet Vokietijos centro TUV (techninės apžiūros stočių) rengiamos ataskaitos matyti, kad vienas patikimiausių naudotų automobilių yra „Toyota Prius“.

Šis modelis pirmauja tarp mažiausiai gendančių 2–3 metų automobilių, nes rimtų trūkumų randama mažiau nei 2 proc. į patikrą atvykusių šių automobilių. 4–5 metų senumo automobilių kategorijoje „Toyota Prius“ nusileidžia tik „Volkswagen Phaeton“ modeliui, bet ir čia rimtų gedimų nustatoma vos 3,3 proc. šių transporto priemonių.
Įdomu tai, kad „Toyota“ modelių tarp mažiausiai gendančių yra daugiausiai tiek 2–3, tiek 4–5 metų, tiek senesnių automobilių dešimtukuose. Pavyzdžiui, palyginti nesenų automobilių grupėje rimtais gedimais pasižymi apie 3 proc. „Toyota“ modelių „Auris“ bei „Corolla Verso“. 4–5 metų senumo kategorijoje rimtais „susirgimais“ skundžiasi tik apie 5–6 proc. jau minėtų „Corolla Verso“ bei „Toyota Avensis“, o „Toyota“ automobilį RAV4 galima laikyti tikra pažiba aštuonerių ir daugiau metų senumo automobilių kategorijoje, kurioje jis nusileidžia tik prabangiajam „Porsche 911“.
Beje, bent po vieną „Porsche“ modelį patenka į visų amžiaus grupių mažiausiai gendančių automobilių dešimtukus, tas pat pasakytina ir apie „Mazda“ automobilius.
Gana patikimi ir vokiški automobiliai, ypač „Volkswagen“ markės: „VW Golf“ ir „VW Golf Plus“ atsiduria patikimiausių dešimtuke ir tarp 2–3, ir tarp 4–5, ir tarp 6–7, ir tarp 8–9 metų senumo automobilių.
O štai mažiausiai laiko išbandymams atsparūs prancūziški, itališki ir korėjietiški automobiliai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...