2011 Birželio 12

Pasveikino Rusijos vadovą nacionalinės šventės proga

veidas.lt

Scanpix

Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Rusijos prezidentą Dmitrijų Medvedevą šalies Nacionalinės šventės – Rusijos dienos – proga.

Lietuvos vadovė sveikinime sako besidžiaugianti, kad šiemet minėdami Lietuvos ir Rusijos diplomatinių santykių užmezgimo dvidešimtmetį, turime išplėtotus ir įvairiapusius politinius, ekonominius, kultūrinius ir visuomeninius ryšius, teigiama Prezidentūros pranešime.

“Siųsdama savo sveikinimus Jums Rusijos dienos proga noriu palinkėti, kad šis bendradarbiavimas tiesiogiai prisidėtų prie mūsų šalių ekonominio stiprėjimo, laisvės ir demokratijos vertybių puoselėjimo bei viso regiono saugumo, stabilumo ir gerovės didinimo”, – rašo D. Grybauskaitė.

“Neabejoju, kad bendra atsakomybė ir bendri veiksmai kuriant kiek įmanoma palankesnę aplinką taikiam ir darniam vystymuisi yra mus vienijantis interesas. Kviečiu siekti šio intereso įgyvendinimo vystant bendrą veiklą ir projektus pačiais įvairiausiais klausimais – pradedant Baltijos jūros ekologinės sistemos išsaugojimu ir baigiant regioninio bendradarbiavimo stiprinimu”, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...