2011 Liepos 14

Pastatyti namą už 1550 Lt/kv. m jau nebesiūlo

veidas.lt

.
Pastaruoju metu brangsta tiek statybinės medžiagos, tiek darbo jėga, todėl paslaugas brangina ir daugelis statybos įmonių. “1550 Lt už kv. m – jau nereali kaina, juk rinkos pokyčiai – akivaizdūs”, – teigia “Jumstos” direktorius Žilvinas Bogušas.
Statistikos departamento duomenimis, 2011 m. gegužę, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, statybų sąnaudų kaina padidėjo 4,2 proc. Tuo tarpu pardavėjai ir statybininkai teigia, kad kai kurios statybinės medžiagos per metus brango vidutiniškai 10–25 proc. ar net daugiau. Ypač – mediena ir metalas. 5–10 proc. pabrango ir, tarkime, blokeliai bei plytos, dažai, įvairios apdailos ir santechnikos prekės. “Metalas brango iki 30 proc., – teigia statybininkų brigadai vadovaujantis Ramūnas Vaitkevičius. – Jei statybų paklausa ir toliau didės, kainų kilimas nesiliaus. Turiu informacijos, kad jau pabrangusios apšiltinimo medžiagos netrukus vėl brangs iki 20 proc.”

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Ziniai Ziniai rašo:

    Valstybinės Vartotojų Teisių Apsaugos Tarnybos puslapyje, skiltyje VARTOTOJŲ TEISIŲ PAŽEIDĖJAI, rasite UAB Jumsta. Nuoroda http://vvtat.lt/index.php?1313013508

    Jumsta nevykdo garantinių įsipareigojimų, vengia prisiiminti atsakomybę už savo “chaltūrą”.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...