2012 Kovo 29

Paskutinį kartą šį sezoną žiūrovams nusilenks net trijų „Domino“ teatro spektaklių aktoriai

veidas.lt


Pavasarinei saulei dar pakankamai neįkaitus, „Domino“ teatras lepina savo žiūrovus tiek naujosiomis sezono premjeromis, tiek gerai žinomais ir jau pamėgtais spektakliais. Premjeros jau surado savo pirmąjį žiūrovą, o kitų spektaklių aktoriai, balandžio mėnesį, jau paskutinį kartą kils į sceną, kad ištartų : „Iki pasimatymo kitą sezoną!“.

Marijampolės ir Kauno teatrų lankytojai vieninteliai paskutinį kartą šį sezoną turės galimybę išgirsti veriančias „Paryžiaus katedros“ arijas. Būtent jų širdis vers stipriau plakti ir vaizduotę aitrins šis pasaulinio klasikos vertybe pripažinto Viktoro Hugo romano motyvais pastatytas kūrinys. Atsisveikinimo „Paryžiaus katedros“ pasirodymuose sienas drebins talentingiausi Lietuvos atlikėjai: Deividas Norvilas – Deivis, Raimondas Baranauskas, Egidijus Bavikinas, Jeronimas Milius, Česlovas Gabalis, Renata Voitechovskaja, Asmik Grigorian, Vladas Kovaliovas, Viktoras Malinauskas bei kiti.

Suskubti turėtų mažieji „Domino“ teatro lankytojai bei jų tėveliai, nes su jais atsisveikinti nori ir muzikinės pasakos visai šeimai „Briedis Eugenijus“ herojai. Briedis Eugenijus, lakštingala Izabelė ir karštai briedį pamilusi lydeka Ifigenija paskutinįjį kartą šį sezoną aiškinsis santykius, pyksis ir keršys, liūdės ir džiaugsis, kol galų gale pamos ir paliks sceną iki kito sezono.

Šį pavasarį, iki rudens, jau atsisveikina ir miuziklo apie girių sūnų, svieto lygintoją bei legendinį herojų Tadą Blindą atlikėjai. Nors praėjusiais metais žiūrovų dėmesį itin kaustė filmas „Tadas Blinda. Pradžia“, ne mažesnio dėmesio susilaukė ir „Domino“ teatro pasiūlyta muzikinė šio kultinio arkliavagio istorija. Miuzikle Tado Blindos vaidmenis įkūnijo du aktoriai – Jokūbas Bareikis ir Andrius Bialobžeskis, kurie, žiūrovų nuomone, įnešė savito žavesio bei savaip papildė ankstesnių aktorių kurto pagrindinio personažo portretus. Balandį dar kartą žiūrovams visus Andriaus Mamontovo miuziklui parašytus kūrinius atliks Jokūbas Bareikis bei kiti puikiai Lietuvos publikai pažįstami atlikėjai.
Repertuaras:
„Paryžiaus Katedra“
Balandžio 18 d. 18 val. Marijampolėje
Balandžio 28 d. Kaune
„Briedis Eugenijus“
Balandžio 28 d. 15 val. Vilniuje
„Tadas Blinda“
Balandžio 29 d. 19 val. Vilniuje

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...