2011 Gegužės 06

Paskelbti “Kalbos grynuoliai”

veidas.lt

BFL

Penktą pavasarį, Kalbos, knygos ir spaudos dienos išvakarėse, paskelbti LRT “Kalbos grynuoliai”. Šiemet buvo renkami įsimintiniausi, kūrybiškiausi, taisyklingiausi, tiksliausiai laidos turinį atspindintys laidų anonsai.

Jų klausėsi visuomenė ir kalbininkų komisija: dr. Irena Smetonienė, dr. Irena Kruopienė, dr. Daiva Sinkevičiūtė ir Donatas Smalinskas. Klausytojai ir žiūrovai nuomonę reiškė balsuodami portale www.lrt.lt

Visuomenė be konkurencijos pirmą vietą skyrė televizijos laidos “Tūkstantmečio vaikai” (prodiuseris Laurynas Šeškus, vedėjai Vaida Genytė ir Žygimantas Stakėnas) anonsams. Kalbos specialistai iš televizijos laidų už kūrybiškumą, žaismingumą, šmaikštumą išskyrė “Gustavo enciklopedijos” (laidos autorius ir vedėjas Audrius Rakauskas) anonsus. O dėl tikslumo, aiškumo, taisyklingumo komisija nugalėtojų laurus skyrė radijo laidos “Kultūros savaitė” (laidos autorės ir vedėjos Jolanta Kryževičienė ir Gailutė Jankauskienė) anonsams.

Kalbininkai geru žodžiu minėjo ir nuotaikingus “Labo ryto”, skvarbius radijo laidos “Mes, moterys” bei išradingus “Bėdų turgaus” anonsus.

Išrinktiesiems anonsų autoriams įteiktos leidyklos “Alma littera” knygos “Lietuva. 101 įdomiausia vieta” ir Richardo Davido Prechto “Kas aš esu?”.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...