- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Paskelbti “Kalbos grynuoliai”

Autorius: veidas.lt | 2011 05 06 @ 17:00 | Visuomenė | No Comments

BFL

Penktą pavasarį, Kalbos, knygos ir spaudos dienos išvakarėse, paskelbti LRT “Kalbos grynuoliai”. Šiemet buvo renkami įsimintiniausi, kūrybiškiausi, taisyklingiausi, tiksliausiai laidos turinį atspindintys laidų anonsai.

Jų klausėsi visuomenė ir kalbininkų komisija: dr. Irena Smetonienė, dr. Irena Kruopienė, dr. Daiva Sinkevičiūtė ir Donatas Smalinskas. Klausytojai ir žiūrovai nuomonę reiškė balsuodami portale www.lrt.lt

Visuomenė be konkurencijos pirmą vietą skyrė televizijos laidos “Tūkstantmečio vaikai” (prodiuseris Laurynas Šeškus, vedėjai Vaida Genytė ir Žygimantas Stakėnas) anonsams. Kalbos specialistai iš televizijos laidų už kūrybiškumą, žaismingumą, šmaikštumą išskyrė “Gustavo enciklopedijos” (laidos autorius ir vedėjas Audrius Rakauskas) anonsus. O dėl tikslumo, aiškumo, taisyklingumo komisija nugalėtojų laurus skyrė radijo laidos “Kultūros savaitė” (laidos autorės ir vedėjos Jolanta Kryževičienė ir Gailutė Jankauskienė) anonsams.

Kalbininkai geru žodžiu minėjo ir nuotaikingus “Labo ryto”, skvarbius radijo laidos “Mes, moterys” bei išradingus “Bėdų turgaus” anonsus.

Išrinktiesiems anonsų autoriams įteiktos leidyklos “Alma littera” knygos “Lietuva. 101 įdomiausia vieta” ir Richardo Davido Prechto “Kas aš esu?”.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/paskelbti-kalbos-grynuoliai

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.