2011 Gegužės 24

Paskelbti blogiausi 2011-ųjų automobiliai

veidas.lt

BFL

Žurnalas “Forbes” paskelbė blogiausius 2011 m. automobilių modelius. Prasčiausi modeliai išrinkti įvertinus kainos, patikimumo ir saugumo rodiklius.

Įdomu tai, kad išskyrus tris modelius, visi automobiliai blogiausiųjų sąraše – amerikietiški, ir visi pagaminti dviejų kompanijų – “General Motors” ir “Chryser”. Tarkime, automobilis “Chevrolet Aveo” tituluotas pačiu blogiausiu šiųmečiu “General Motors” pasiūlymu, o “Jeep Wrangler” įvertintas kaip neekonomiškiausias ir nepagrįstai brangiausias automobilis. “Cadillac Escalade” į gėdingąjį sąrašą pateko už didelę automobilio bei jo priežiūros kainą. Be jų, į sąrašą įtraukti ir tokie automobiliai kaip “Dodge Nitro” bei “Dodge Dakota”, “Chevrolet Tahoe” ir “Chevrolet Colorado”, “Chrysler Town&Country”, “Jeep Liberty”. Beje, pastarasis automobilis ir kitų bendrovių atliktuose tyrimuose šiemet jau ne sykį nominuotas kaip mažiausiai patikima 2011 m. pagaminta transporto priemonė.

Tarp ne Amerikoje pagamintų blogiausių automobilių atsidūrė vokiški “Mercedes-Benz S-Class” ir “Smart ForTwo” bei japoniškasis “Nissan Titan”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...