2010 Gruodžio 25

Transportas

Pasienyje vilkikų vairuotojai gali sulaukti ir Kalėdų

veidas.lt

Jau nuo pirmųjų gruodžio dienų Lietuvos ir Latvijos pasienyje su Rusija ir Baltarusija pradėjusios didėti krovininių automobilių eilės neslūgsta, o tik dar labiau ilgėja. Penktadienį blogiausia padėtis buvo Latvijos ir Rusijos Terechovo pasienio punkte – ten driekėsi 900 vilkikų eilė. Mūsų vežėjai įstrigo ir Lietuvos Medininkų kontrolės punkte, kur penktadienį pasieniečiai buvo suskaičiavę 500 sunkvežimių eilę.

Pasak vežėjų asociacijos “Linava” prezidento Algimanto Kondrusevičiaus, padėtis liūna, nes Baltarusijos pasienyje vežėjai bus priversti laukti visą savaitgalį, o Latvijoje – apie keturias dienas. Teigiama, kad eilių pailgėjimas šiuo metu susijęs su šventiniu krovinių gabenimo laikotarpiu, kuris šiemet aktyvesnis nei pernai. Tačiau esą pasieniečiai galėtų dirbti ir mikliau.

Pasienio kontrolės punktų direkcijos direktorius Arnoldas Tvaronavičius teigia, kad šią kasmet per šventes pasikartojančią problemą galėtų išspręsti tik pasienio punktų rekonstravimas ir pritaikymas didesniems srautams, apie ką nebuvo pagalvota anksčiau. A.Tvaronavičius informavo, kad jau šią žiemą prasidės problemiškiausio Medininkų pasienio punkto rekonstrukcijos darbai ir po pusantrų metų tokių eilių nebeturėtų būti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. zazas zazas rašo:

    Kubilius kaip visada rodo aukščiausią ciniškumo laipsnį. Jam Paksas kaip rakštis užpakalyje. Lietuvą atvedęs į ekonomikos katastrofą, ponas Kubilius dar drįsta samprotauti apie teisingumą. Konservatoriai, vykdantys amoralią politiką pensininkų ir varguolių atžvilgiu, turi būti nedelsiant pašalinti iš valdžios. Manau, kad tauta, būtent Kubiliui niekada nedovanos ir nebeleis sugrįžti prie valdžios lovio. Pirmą antausį Kubilius gaus per savivaldos rinkimus, o smūgį – per Seimo rinkimus. Tonka kiska.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...