2011 Rugsėjo 15

Pasaulio ekonomika atsidūrė pavojaus zonoje

veidas.lt

pb_vadas

Kaip išvašingtono praneša Reuters,  Pasaulio banko vadovas Robertas Zoellickas teigia, kad pasaulio ekonomika atsidūrė naujoje pavojaus zonoje ir kad Europa, Japonija ir Jungtinės Valstijos turi priimti sunkius sprendimus, kad su savimi žemyn nenusitemptų viso pasaulio ekonomikos.

“Jeigu Europa, Japonija ir JAV nevykdys savo įsipareigojimų, jos žemyn nutemps ne tik save, bet ir viso pasaulio ekonomiką”, – sakydamas kalbą Džordžo Vašingtono universitete pareiškė R. Zelikas.

“Šio šalys per ilgai delsė priimti sudėtingus sprendimus, taip sumažindamos dabar jau visai menkas pasirinkimo galimybes”, – pridūrė jis.

Šie tiesmuki R. Zeliko komentarai tik sustiprino jau kurį laiką tvyrantį nerimą dėl pasaulio ekonomikos ateities.

Pasaulio banko vadovas paragino šalių vyriausybes atsibusti ir imtis priemonių, be to, jis pabrėžė, kad Europos krizė pasiekė tokį tašką, kai jos politikos lyderiai privalo apsispręsti dėl euro zonos ateities, užuot “kiekvieną dieną paskubomis sprendę naujas problemas”. Nepaisant to, R. Zelikas sakė esąs tikras, kad euro zona išliks.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...