2011 Gegužės 06

Parodoje „ALT 2011“ – prancūziškas žavesys ir vokiškas saugumas

veidas.lt

Algimanti Brazaičio nuotr.
Šiandien Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjusioje automobilių, logistikos ir transporto parodoje ALT bene daugiausiai žiūrovų apspito naujus automobilius. „Peugeot 508“ – vienas jų, dar nematytas Lietuvos gatvėse. Šis automobilis pakeis jau įprastus 407 –uosius bei 607-uosius modelius. Taigi, tai galima sakyti, bus du viename arba vienas vietoje dviejų.

Automobilis savo dydžiu yra tarpinis modelis tarp abiejų minėtų. Jis išsiskiria prancūzams būdingu puikiu kėbulo dizainu. Be to, „Peugeot“ lyg atsiprašydami už tam tikras gamybos klaidas ir kaprizingus modelius šį naują automobilį reklamuoja su šūkiu „Kokybės metas“.

Šalia „Peugeot“ puikuojasi Lietuvos „Metų automobilis 2011“ „Ford Focus C-Max“ bei dar naujesnis šios markės modelis „Ford Focus“. Automobilis pasižymi tuo, kad jame yra gausybė aukštos klasės būdingų saugumo sistemų – jis pats pajunta kada vairuotojas ima snausti ir jį perspėja, automobilis pats laikosi eismo linijų ir perspėja vairuotoją, kai ratas kerta liniją ir t.t

Taip pat automobilis priekiniame skyde rodo kelyje esančius greičio ribojimo ženklus. Naujasis „Ford Focus“ kainuoja nuo 53 000 litų.

12-oji proda „Alt 2011“ LITEXPO centre vyks gegužės 6-8 dienomis.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...