2013 Spalio 23

Paroda „Moderni mokykla 2013“ kviečia išmėginti naujoves ir dalytis patirtimi

veidas.lt


Spalio 28-29 d. pirmą kartą Lietuvoje organizuojama paroda „Moderni mokykla“. Jos metu rengiamas seminarų ciklas pedagogams aktualiomis temomis, pristatomos mokymo procesą palengvinančios technologinės ir technikos naujovės. Vilniuje, Balsių pagrindinėje mokykloje, vyksiančiame renginyje bus surengta daugiau kaip 30 seminarų.

Pedagogai įgis žinių apie naujausias technikos ir kanceliarijos inovacijas, robotiką, ergonomišką darbo vietą, teisiškai saugią mokyklą, lietuvių kalbos puoselėjimą informaciniame amžiuje, mokysis kurti skulptūras iš druskos ir t. t. Renginio metu bus pristatytas IT konkursas „Bebras“, matematikos programa „Geogebra“ bei mokslo projektas „Mascil“. Renginyje naujausią techniką ir kanceliarijos produktus demonstruos 3M, „Antalis“, „Esselte“, „Fujifilm“, HP, „Microsoft“, „Prestigio“, „Savex“, „TK-Team“ ir kt.
Renginio organizatoriai – raštinės reikmenų įmonė „Biuro pasaulis“ ir naujausia bei viena moderniausių šalyje Balsių pagrindinė mokykla.
„Mūsų gyvenimo tempas labai skubus, todėl ne visi mokytojai spėja sekti jiems aktualias naujienas. Parodoje įvairių sričių ekspertai koncentruotai pateiks pedagogams naudingos informacijos, pristatys technikos bei kanceliarijos naujoves, kurios leidžia pamokas vesti moderniai, o taip pat kviesime renginio dalyvius pasidalyti patirtimi. Planuojame, kad paroda apie mokykloms skirtas naujausias technologijas ir įrangą taps kasmetine“, – sako „Biuro pasaulio“ generalinis direktorius Artūras Tuminas.
Renginio vieta pasirinkta neatsitiktinai: Balsių mokykla – pirmoji po Nepriklausomybės atkūrimo šalyje pastatyta mokykla. Joje didelis dėmesys skiriamas informacinėms technologijoms. Pasak Balsių pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotojos Lauros Stepanauskienės, modernia mokykla norinti besivadinti mokymo įstaiga privalo atitikti daug reikalavimų.
„Modernioje mokykloje vaikai gerai jaučiasi, į ją smagu ateiti. Tokioje mokykloje mokytojai bendradarbiauja, domisi naujovėmis, mokosi vieni iš kitų, dalijasi lyderyste, atsakomybe, joje vyksta savanoriška veikla. Moderni mokykla – tai atvira aplinka, kurioje bendruomenė jaučiasi saugiai, kurioje malonu būti, joje yra šiuolaikinės priemonės tobulėti – kompiuteriai, projektoriai, televizoriai ir kt.“, – sąvoką aiškina L. Stepanauskienė.
Anot jos, Balsių pagrindinėje mokykloje modernios technologijos naudojamos kasdien: kompiuteriai ir projektoriai pamokų metu (kai kurios pamokos vyksta naudojantis „Skype“ programa), dalį namų darbų moksleiviai atlieka internetu, informaciją mokytojai kasdien talpina debesyse, o vaikų pažymius ir pasiekimus tėvai mato el. dienyne.
Paroda „Moderni mokykla 2013“ vyks Balsių pagrindinėje mokykloje (Bubilo g. 8, Vilnius).
Norintys apsilankyti renginio seminaruose ir parodoje kviečiami užpildyti registracijos formą internete www.modernimokykla.lt/registracija. Informacija apie renginį ir renginio programa: www.modernimokykla.lt.
Balsių pagrindinę mokyklą pristatantis filmukas www.youtube.com/watch?v=OCE-fL_Jtic.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...