2011 Vasario 09

Verslas

Pardavė Baltijos logistikos miestą

veidas.lt

“Ogmios” grupei priklausanti bendrovė “Ormina” pardavė greta Kauno plėtojamą Baltijos logistikos miestą. Neoficialiai teigiama, kad šį logistikos centrą įsigijo didmeninės prekybos įmonė “Sanitex”, rašo “Verslo žinios”.

“Ogmios” grupės valdybos pirmininkas Arūnas Žemaitis patvirtino, kad Baltijos logistikos miestas (BLM) parduotas. Sandorio detalių, jo sumos verslininkas neatskleidžia. Neoficialiai teigiama, kad šį objektą įsigijo ir toliau plėtos įmonė, susijusi su didmeninės prekybos bendrove “Sanitex”. Įsigijimą finansavo “DnB Nord” bankas.

Nei “Sanitex”,nei banko atstovai šio sandorio nekomentuoja.

Baltijos logistikos miestas įkurtas netoli Kauno prie magistralės “Via Baltica”. Logistikos kompleksas užima 13,5 hektaro. Pirkėjas įsigijo 25,8 tūkst. kvadratinių metrų biurų ir sandėlių pastatą, taip pat sklypą su leidimu statyti beveik 9 tūkst. kvadratinių metrų patalpas. Šioje teritorijoje yra ir daugiau plėtros galimybių.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...