2011 Gegužės 17

Panevėžio regionas lipa iš sunkmečio duobės

veidas.lt

"Veido" archyvas

Panevėžio regionas lipa iš sunkmečio duobės – tai simbolizuoja bankrutavusios regiono milžinės bendrovės “Ekranas” pastatuose besikuriančios naujos įmonės.

Šiemet tikimasi baigti parduoti likusius 50 tūkst. kvadratinių metrų “Ekrano” pastatų. 150 tūkst. kvadratinių metrų jau parduota ir juose kuriasi naujos bendrovės, rašo “Verslo žinios”.

“Rengiami sandėliai, gamybiniai cechai, vietos pramonei tai bus naujas etapas. Panevėžys – patrauklus regionas, tačiau tokių finansinių srautų, kokie buvo veikiant kineskopų gamyklai, nebus”, – kalbėjo bankroto administratoriaus “Baklis” įgaliotasis asmuo Gintaras Gelčys.

“Schmitz Cargobull Baltic” generalinio direktorius Raimundo Petrausko nuomone, didžiausiu plėtros stabdžiu gali tapti kvalifikuotos darbo jėgos trūkumas.

“Baigėme finansinius metus ir jie buvo geresni nei 2008 metais. Planuojame, kad šie metai taip pat bus puikūs. Panevėžio apskrityje mes tik dirbame, tačiau gaminius parduodame ES ir apie vietos rinką man sunku kalbėti”, – kalbėjo R. Petrauskas

Panevėžio statybos tresto generalinis direktorius Dalius Gesevičius taip pat skaičiavo apyvartos augimą, tačiau tik dėl to, kad vis daugiau užsakymų randa užsienyje.

“Dirbame bendrovėse, kurios eksportuoja ir plečia gamybinius pajėgumus. Regionui trūksta investicijų, nes kol kas nematau, kad ateitų naujos pramonės įmonės ir duotų darbo statybininkams. Mes šiemet taip pat išauginome paslaugų eksportą”, – kalbėjo D. Gesevičius.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...