2010 Rugpjūčio 11

Arnoldas Burkovskis

Palieka viceministro postą

veidas.lt

Po daugiau nei metų darbo iš ūkio viceministro posto traukiasi Arnoldas Burkovskis, kuris buvo atsakingas už investicijų ir eksporto skatinimo bei prekybos klausimus, teigia patikimi šaltiniai Vyriausybėje.

A.Burkovskis pareigų neteks nuo rugpjūčio 25 dienos, vietoje jo viceministru greičiausiai bus paskirtas ūkio ministro patarėjas Daumantas Lapinskas.

A.Burkovskis atsisakė komentuoti šią informacija. Jis telefonu teigė, kad atostogauja ir į darbą grįš rugpjūčio 18 dieną.

“Aš atostogauju ir nenoriu su niekuo bendrauti”, – sakė A.Burkovskis.

Ūkio ministro Dainiaus Kreivio patarėja Vita Grigienė BNS sakė, kad Ūkio ministerija šiuo klausimu komentarų neteikia.

Buvęs Lietuvos ekonominės plėtros agentūros generalinio direktoriaus pavaduotojas ir ūkio ministro Dainiaus Kreivio visuomeninis konsultantas eksporto ir investicijų klausimais A.Burkovskis ūkio viceministru paskirtas 2009 metų gegužės mėnesį.

Dirbdamas Ūkio ministerijoje su derėjosi su galimais investuotojais į Lietuvą – Didžiosios Britanijos banku “Barclays”, Ispanijos “Sopena Group”, tarptautine kompiuterių, technologijų ir IT korporacija IBM.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...