2014 Vasario 04

Pagrindinė šių metų CeBIT parodos tema – „Datability“

veidas.lt

Pagrindinė šių metų CeBIT parodos tema  – „Datability“: duomenis naudoti tvariai ir atsakingai. Ir toliau didėjantis skaitmeninimas reiškia, kad atsiranda begaliniai duomenų kiekiai, kuriuos reikia protingai naudoti ir tuo pačiu metu atsakingai apsaugoti.

Todėl šiųmetėje CeBIT parodoje pagrindine tema tapo „Datability“, tai yra žodžių derinys, jungiantis tarptautinėje rinkoje įsitvirtinančią tendenciją „Big Data“ bei šių duomenų atsakingą ir tvarią panaudojimo galimybę (angl.: ability, sustainability, responsibility; lietuviškai: gebėjimas, tvarumas, atsakomybė). Parodos forumuose apie „Datability“ bus diskutuojama atsižvelgiant į tokius aspektus kaip duomenų naudojimas, analizė ir saugumas.

Mažiau nei po šešių savaičių Hanoveryje startuos paroda CeBIT 2014 – svarbiausias skaitmeninės ekonomikos renginys pasaulyje. Verslo paroda vyks 14-oje paviljonų. 2014 metais CeBIT parodoje, dalyvaus tokios įmonės, kaip Samsung, Huawei, Volkswagen, HP, Brother, Epson arba salesforce.com. Po ilgesnės pertraukos į parodą CeBIT vėl grįžta Kyocera, Western Digital ir LG. Koncernas Intel atskirame paviljone pristatys savo naujoves. 2013 m. parodoje CeBIT prisistatė 3.382 įmonės iš beveik 70 šalių. 2014 m. parodos CeBIT šalis partnerė – Didžioji Britanija.

CeBIT Global Conferences
Šiemet ši konferencija pirmą kartą rengiama atskirame paviljone. 8-ame paviljone vyksiantis kongresas pateiks 70 valandų programą su daugiau nei šimtu pranešėjų iš viso pasaulio. Čia tarp be kitų, šiais metais sulauksime Apple steigėjo Steve Wozniak, atvyks ir kibernetikos saugumo ekspertas iš Rusijos Eugene Kaspersky, Wikipedia steigėjas Jimmy Wales, Mobile at Dropbox vadovas Lars Fjeldsoe-Nielsen, Huawei Technologies marketingo departamento viceprezidentas Derek Liu ir Mikko Hyppönen, F-Secure Corporation tyrimų departamento vadovas.

Naujas CeBIT parodos laikas: nuo pirmadienio iki penktadienio
Siekiant dar labiau orientuotis į verslo poreikius, keičiasi renginio laikas: paroda vyks nuo pirmadienio iki penktadienio. Palyginus su ankstesniais metais CeBIT parodos trukmė pailgės dar viena papildoma diena. Paroda ir toliau vyks kovo mėnesį, kuris yra specialistams tinkamiausiais, nes būtent šiuo metų laiku priimami sprendimai dėl investicijų. Paroda CeBIT 2014 startuos kovo 10 d. ir jos durys bus atvertos iki kovo 14 d.

Visos globalios IT srities temos
CeBIT iškelia aktualias temas, kurios svarbios IT srities specialistams bei vartotojams. CeBIT 2014 pagrindinės temos: Digital Business Solutions, Enterprise Content Management, Enterprise Resource Planning & Data Analysis, IT Services, Web & Mobile Solutions, Research & Innovation, IT Infrastructure & Data Centers, Security bei Communication & Networks.

Daugelis įmonių suvokia didelės apimties duomenų augančią svarbą ir galimybes. Tačiau dažnai pritrūksta žinių, kaip šiuos skirtingai struktūruotus duomenis analizuoti bei efektyviai panaudoti. Artėjanti CeBIT paroda pateiks pačią aktualiausią informaciją, joje bus daug vietos diskusijoms aukščiausiu tarptautiniu lygiu. CeBIT parodos dalyviai pristatys įvairius jau sukurtus ar įgyvendintus IT sprendimus, leidžiančius sėkmingiau plėtoti verslą įvairiose srityse, tiek bendraujant su klientais, tiek kuriant naujus produktus, marketingo srityje.

Su pagrindine tema Datability CeBIT taps pagrindine prezentacijų ir diskusijų, atskleidžiančių didelės apimties duomenų panaudojimo galimybes, vieta. Apsilankymas CeBIT parodoje yra tiesiog būtinas visiems sprendimus priimantiems vadovams bei IT specialistams, siekiantiems įmonės tarptautinio konkurencingumo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...