2014 Vasario 16

Pagaliau paskelbtas Lietuvos valstybės priešų sąrašas

veidas.lt

 

Naujai paskelbtame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos lyderių sudarytos darbo grupės dokumente „Minkštoji Rusijos sulaikymo strategija“ paskelbtas išsamus Lietuvos valstybės priešų ir Kremliaus sąjungininkų sąrašas. Ko trūksta tame sąraše?

 

Vienos iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos lyderių Rasos Juknevičienės vadovaujama darbo grupė paskelbė naują Rusijos sulaikymo strategiją, pavadintą „Minkštąja Rusijos sulaikymo strategija“. Dar 2007 m. Lietuvos konservatoriai buvo paskelbę kitą dokumentą, pavadintą „Rusijos sulaikymo strategija“. Buvo pasinaudota po Antrojo pasaulinio karo JAV diplomato George’o Kennano paskelbta „Rusijos sulaikymo“ doktrina. Taip dešinioji Lietuvos politinė partija mus dar kartą perspėja, kad Lietuvos narystė ES ir NATO nepanaikina tų pavojų, kurie mums gresia iš Rytų. Strategijoje tarp kitų pavojų buvo įvardyti Lietuvos energetikos ir lengvas informacinės erdvės užvaldymas.

Naujojoje Rusijos sulaikymo strategijoje pateikiamas ir išsamus Lietuvos bendrovių, verslininkų bei politikų, Lietuvoje atstovaujančių Kremliaus interesams, sąrašas: tai Gediminas Žiemelis, Ramūnas Karbauskis, “Achemos” koncernas, Viktoras Uspaskichas, „Arvi“, „Dujotekana“, „Icor“, „City service“, Artūras Zuokas, Rolandas Paksas, Andrius Janukonis. Strategijoje teigiama, kad visas su Rusija susijęs verslas, ten važiuojantys kultūrininkai ar iš ten atvežantys į Lietuvą rusiškos kultūros taip pat yra Lietuvos priešai. Šias bėdas siūloma įveikti labiau apmokestinant prorusišką žiniasklaidą ir kultūrą.

Tenka priminti, kad po pirmosios Rusijos sulaikymo strategijos paskelbimo praėjus metams Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai laimėjo rinkimus, suformavo Seimo daugumą ir sudarė Andriaus Kubiliaus vadovaujamą Vyriausybę, kuri krizės akivaizdoje apakinta atsakomybės išgąsčio priėmė tokius su mokesčiais susijusius sprendimus, kurie per jų valdymo kadenciją faktiškai nužudė Lietuvos spaudą ir leido nebaudžiamai klestėti nusikalstamai veikiančioms V.Uspaskicho, Vladimiro Romanovo verslo bei žiniasklaidos struktūroms, A.Kubiliaus Vyriausybės dėka gavusioms galimybę užvaldyti didelę dalį Lietuvos žiniasklaidos. Taip viena ranka buvo kuriamos solidžios Rusijos strategijos, o kita ranka leidžiama Rusijai užvaldyti lietuvių protus ir toliau postringauti apie politinės valios nebuvimą, nors partija tuomet buvo prie valdžios vairo ir turėjo galimybes veikti.

Naujojoje strategijoje atvirai apgailestaujama, kad „potenciali korupcija lietuviškoje „ketvirtojoje valdžioje“, skirtingai nuo pirmųjų trijų valdžių, iki šiol nėra įstatymais nei skaidrinama, nei užkardoma. Tai sukuria palankiausią terpę Rusijos „minkštosioms galioms“ Lietuvoje skleisti ir efektyviai veikti“. Matyt, tai turėtų reikšti, kad Lietuvos politikoje, valstybės valdymo srityje korupcija įstatymais jau pažabota, o vienintelis jos rimtas pasireiškimas belikęs žiniasklaidoje.

Naujai paskelbtame dokumente taikliai ir įžvalgiai cituojamos įvairių politikos mokslininkų įžvalgos: „Rusija yra pasiruošusi išplėtoti ir išnaudoti galingus „minkštosios politikos“ strateginius instrumentus: nuo aktyvaus rusakalbių tėvynainių potencialo kaimyninėse valstybėse išnaudojimo iki Rusijos įvaizdžio užsienyje gerinimo ir tiesioginės įtakos politiniams procesams „artimajame užsienyje“, išnaudojant „draugiškos“ vietinės žiniasklaidos, vietinio verslo, susijusio su Rusija, ar vietinių politikų paslaugas.“

Tai jau ne pirma diena yra naujoji Rusijos užsienio politikos ašis. Ją finansuodama Rusijos valdžia skiria dideles lėšas rusiškai ir prorusiškai žiniasklaidai bei kitiems komunikavimo kanalams, siekdama pagerinti savo įvaizdį ar kitaip reguliuoti „minkštosios galios“ stiprinimo tikslus. Visa tai akivaizdžiai matėme A.Kubiliaus Vyriausybės valdymo laikotarpiu.

Kas yra Rusija, aiškiai yar pasakęs ir įrodęs „The Economist“ žurnalistas Edwardas Lucasas savo naujausioje knygoje „Apgaulė“: „Rusija laikosi ant trijų stulpų – nusikalstamumo, verslo ir žvalgybos.“ E.Lucasas savo knygoje klausia, kodėl Vakarų politikai, prie savo slenksčio matydami gangsterių valdomą valstybę, nesiima reikalingų žingsnių, kad ją izoliuotų ir duotų atkirtį pragaištingam jos poveikiui. Rusijos šnipų veiksmai nėra vien tik maža dalis didesnių įsiskverbimui ir manipuliacijai skirtų pastangų, nukreiptų į silpniausias mūsų sistemos vietas – jos atvirą ir patiklų požiūrį į prašalaičius ir atvykėlius. Šiuo metu Rusiją valdanti korumpuota autokratija, pasak E.Lucaso, žaidžia pagal kapitalistines taisykles, todėl grėsmė yra pražūtingesnė. Kremliaus šeimininkai gina tironišką, nusikalstamą ir žudikišką režimą, kuris daro juos visagalius ir turtingus.

Vargu ar rasime daug lietuvių, kurie abejotų šia „The Economist“ žurnalisto įžvalga. Mes visi gerai žinome, kas yra Rusija, bet vargu ar esame pajėgūs ją pakeisti. Reikėtų bent neprisidėti prie pagalbos Kremliui įgyvendinant savo tikslus. Patikimas būdas padėti Kremliui įgyvendinti Lietuvoje savo siekius yra supriešinti lietuvius, visus verslininkus, kurie dėl savo verslo pobūdžio ir logikos turi dirbti su Rusija, paskelbti Lietuvos valstybės priešais ir taip nuteikti prieš juos visuomenę.

Ko vertas to Kremliaus pavojaus suvokimas, jei paskelbęs planą „Stabdyk Rusiją“ dešiniųjų politinis lyderis A.Kubilius su savo „buhalteriais“ išmąsto, kad per naktį gali net kelis kartus pakelti mokesčius nepriklausomai spaudai ir taip ją ekonomiškai nuskurdinus paversti priklausoma nuo Rusijos kapitalo kontroliuojamų bankų ar įmonių. Tai rodo ne tik ekonominių žinių, bet ir politinės išminties stoką, nesugebant įvertinti visumos ir matyti tų sričių, kuriose Kremliaus įtaka yra pavojingiausia ir lengviausiai realizuojama. Saugumo tarnybos, Mokesčių inspekcija, turėdamos akivaizdžių įrodymų, kad V.Uspaskicho kontroliuojamos žiniasklaidos priemonės atlyginimus moka vokeliuose ir taip „taupo“ Kremliaus investicijas į Lietuvos informacinę erdvę, daug metų leidžia joms veikti laisvai ir ne tik nuodyti viešąją erdvę, bet ir konkuruojant ekonomiškai žlugdyti tas informacines priemones, kurios sąžiningai moka mokesčius, atlieka savo demokratijos priežiūros misiją.

Ko trūksta paskelbtame sąraše? Kas neadekvačiai, be jokios ekonominės logikos ir prasmės pakėlė mokesčius ir savo veiksmais rimtai prisidėjo prie Lietuvos informacinės erdvės žlugdymo? Nereikėtų pamiršti ir to, kas buvo sužlugdęs būsto renovacijos programą ir toliau mus vertė apmokėti didžiules „Gazpromo“ sąskaitas. Tai leidžia numanyti, ką Lietuvos valstybės priešų sąraše pamiršo konservatoriai.

 

 

 

Daugiau šia tema:
 • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (17)

 1. max max rašo:

  didžiausias Lietuvos valstybingumo priešas buvo, yra ir bus tai Lietuvos žmonės – buki, tamsūs, nekritiškai mąstantys (tiksliau visiškai nemastantys), lengvai manipuliuojami , pradedant telefoniniais sukčiais ir baigiant referendumų šliužais.

 2. autoriui autoriui rašo:

  dar kart1 klausiu tavęs,išverstaskūri-tai kodėl ėjei į rinkimus po liberalų ,didžiausių konservatorių sąjungininkų,vėliava?????A….Negi tada konservai buvo geresni?

 3. Vandenis Vandenis rašo:

  Įsiklausęs į jungtinį chorą , girdi darniai skambančius skirtingus balsus : didžiausias Lietuvos valstybės priešas -konservatoriai ! ?

  Su Valstybės atkūrimo diena !

 4. pp pp rašo:

  kiek plebejisko inkstimo apie kazkokia mistine, “nepriklausoma” spauda, kuria sunaikino Kubilius. Tokio lygio “zurnalistikos”, kaip LT nera ne vienoje Baltijos salyje, gal tik Svedijoje, ji tokia pat iskastruota ir niekine.

 5. atvertomis akimis atvertomis akimis rašo:

  Sveikintina informacija. Didžiuojuosi šio leidinio drąsa ir tiesa.

 6. ttt ttt rašo:

  Deja, šendien yra tokia švogerių valstybėje realybė, kad mano draugo draugas yra, bet kurio lietuvos piliečio draugo draugas. Esant tokiai situacijai ir labai aktyviems Rusijos interesams galima sakyti , kad bet kuris Rusijos interesas viena ar kita forma pasiekia ir įtakoja kievieną, tame tarpe ir konservatorius, ir liberalus, ir socdemus. Problema, kad nėra idėjų kaip užkardyti tą interesą ir to priežastis kad, deja, Lietuvos politikoje asmeninis interesas yra aukščiau visuomeninio. Sekiau RenTV programos kitimą, joje kaip vadovėlyje matėsi smegenų plovimo mechanizmas. Dabar matau kad visas tas mechanizmas perkeliamas ir lietuviškas tv. Gal tai ir nebūtų labai baisu, jei ne statistika. Savižudybės ir emigracija. Ir viena ir kita yra Latvijoje, bet visa galva mažesnė ir tik todėl, kad prieš Latviją naudojamos kitos poveikio priemonės. O sprendimus žudytis ar bėgti lemia ne tiek ekonominė padėtis, kiek piliečių savijauta. O ją, deja, formuoja labai kryptingai mūsų pačių politikų , žurnalistų rankomis..

 7. internauts internauts rašo:

  REFERENDŪMAS LATVIJOJE – TAI ĮRODYMAS, KAD REFERENDŪMAS IR LIETUVOJE YRA ĮTAKOTAS RUSIJOS. ŠTAI KĄ RAŠO LENTA RU:
  .
  В Латвии движение «Русская заря» объявило о подготовке референдума по «русскому вопросу». Соответствующее обращение активистов опубликовало ИА «REX». Организаторы плебисцита намерены вынести на всенародное обсуждение законопроект, предусматривающий восстановление в стране государственного образования на русском языке, а также упрощение процедуры натурализации для неграждан. Кроме того, предлагается признать право нелатышей использовать их оригинальные имена — «без облатышивания в официальном обращении». Также планируется официально признать выходными православные праздники (наравне с католическими) и разрешить вывески и указатели на негосударственном языке в местах, где проживает нелатышское население. Содержание законопроекта будет уточнено в течение ближайшего месяца. Организаторы референдума собираются обсудить эту идею с «заинтересованными деятелями русского движения». Объясняя необходимость проведения плебисцита, активисты отмечают, что руководство Латвии игнорирует интересы русской общины. При этом они считают, что латвийские власти «слабы» и при желании можно «заставить» их считаться с общиной. Параллельно с подготовкой референдума «Русская Заря», по словам ее представителей, готовит «акции прямого действия в сотрудничестве со всеми политическими и общественными силами, разделяющими идею ликвидации этнического неравноправия». О каких конкретно акциях идет речь, не уточняется. Движение «Русская Заря», как сообщалось ранее, было создано с целью «защиты прав и законных интересов русского сообщества страны». В его руководство вошел, в частности, Евгений Осипов — один из лидеров объединения «Родной язык», по инициативе которого в 2012 году был проведен референдум о придании русскому языку статуса второго государственного. Большинство проголосовавших тогда придавать русскому языку официальный статус отказались (следует, правда, отметить, что в голосовании не участвовали латвийские неграждане, лишенные избирательных прав). Для проведения референдума его инициаторы сначала должны собрать определенное число подписей (ранее речь шла о 10 тысячах, позднее были приняты поправки в законодательство, повысившие планку до 30 тысяч). После этого проводится еще один этап сбора подписей, которым уже занимается ЦИК — на этом этапе требуется поддержка как минимум десятой части латвийских избирателей (около 150 тысяч человек). В случае успеха вопрос, который предлагается вынести на всенародное обсуждение, передается в парламент. В случае отказа депутатов его рассматривать проводится собственно референдум. После референдума о русском языке латвийские власти, напомним, решили усложнить правила организации таких мероприятий. В соответствии с поправками, которые вступят в силу с 2015 года, инициаторам придется самостоятельно искать 150 тысяч подписей в поддержку своей идеи (в настоящее время расходы на проведение соответствующего подготовительного этапа покрывает государство). Президент Латвии Андрис Берзиньш заявил, что благодаря этим правилам «меньшинство не сможет диктовать свою повестку дня большинству».

 8. internauts internauts rašo:

  Kubilius Lzinios.lt paskelkbė apie 4P koaliciją prieš ES, už Lietuvos išstojimą iš ES – Putinas, Panka, Paleckis ir Paksas, bet aš manau, kad visi šie euroskeptikai, išskyrus Putiną, tikai kandidatuos į Europos Parlamentą…

  Bet prisiminkim kai ką.. kai Kedys, neradęs pagalbos teisėsaugoj, ėmė savo problemą viešinti internete, (jei kas pamenat, kone po kiekvienu straipsniu jis mėtė savo laiškus su nuorodom į savo svetainę, kurioje buvo įkėlęs savo mergaitės liudijimą) ir neabejingi skaitytojai, tokie kaip aš, buvom užėję į tą svetainę ir pašiurpom. Tada pamenu, apėmė keista nuojauta, kad Kedys šitaip gali užsitraukti sau nelaimę – kas nors būtinai pasinaudos jo desperacija.
  .
  Ilgai laukt nereikėjo. Gal nė savaitė nepraėjo. Nes tuo pačiu metu Karštas komentaras spausdino ir informatoriaus, matomai infiltruoto į organizuoto nusikaltamumo gretas – Kęstučio Vilkausko liudijimus, kurie, sprendžiant iš konteksto, buvo susiję prekyba ginklais Afrikoje… Ir savo paskutiniuose laiškuose Giedrei Gorienei Kęstutis Vilkauskas spėjo pranešti, kad perduos visą savo kompromatą teisėjui FURMONAVIČIUI. Kiek pamenu, jis apie tai rašė penktadienį, o pirmadienį teisėjas Furmonavičius jau buvo nušautas, kažkam sėkmingai suimitavus Kedžio baltą furgonėlį…. Tas paliktas pistoletas kaip įrodymas, kad tai Kedžio darbas prie Stankūnaitės sesers namų slenksčio tik išdavė, kad žudynių organizatoriai nėra labai didelio protelio… kaip ir visi žiaurūs žmonės…
  .
  Dar visai nesenai pats A.Sakalas paliudijo, kad Pakso draugas, Rusijos GRU narys Borisovas, dar 2009 metais parėmęs Pakso partiją, suimtas Interpolo už prekybą ginklais Afrikoje.
  .
  Tačiau kai pati Venskienė po Kedžio mirties įsitraukė į “teisybės ieškojimą”, ja greitai pasinaudojo tos paččios prorusiškos jėgos ir ji tapo tarsi Uspaskio priedanga nuo teisingumo… Nors ją Kėdainiuose nuteisęs teisėjo Fiodorovo sūnus priklauso Uspaskio Darbo partijai ir yra paskirtas Paulausko rinkimų štabo vadu.
  *
  Borisovas Kaune turi gamyklą per kurią neva prekiauja malūnsparnių detalėmis. Kiek Lietuva turi malunsparnių? Šnipštas. Vadinasi jis tomis detalėmis tik dangstė kur kas rimtesnį “verslą”. Nelegali ginklų prekyba, narkotikai, vaikų pornografija, prekyba sekso vergėmis yra pagrindiniai Rusų mafijos užsiėmimai. Ir Putinas su šia kone 300 000 mafijos armija ne kovoja. Jis ja naudojasis, nes dauguma atskilusios nuo Rusijos KGB yra insifiltravę į šiuos darinius. Kai vienas Vakarų žurnalistas apie tai prakalbo, jam Putinas uždraudė įvažiuot į Rusiją. Kai FTB paieškomą už investitorių apgavimą Rusijos žd mafijos bosą Semion Mogilievičių, valdaantį Bulgarijos Rumunisjos ir dalį Čekijos medijos, o per ją ir kontroliuojantį šių šalių vyriausybes, sulaikė trumpam Rusijos prokuratūra, jis nebuvo perduotas JAV, bet juo buvo pasinaudota, kad pasodinti Timošenko už grotų, tuo nubaudžiant už “oranžinę revoliuciją”. Jo agentas buvo padarytas pigesnių dujų iš Kazakstano importuotoju (nors ir šį importą kontroliavo Gasprom) ir tai tapo pretekstu kelt bylą Timošenko.
  Visas melas yra tik iš melo imperijos.

 9. internauts internauts rašo:

  beje, labai nustebau, kuomet angliškoj wikipedijoj aptikau, kad RUSIJOJE VAIKŲ PORNOGRAFIJA NĖRA UŽDRAUSTA.
  Tai ypač keista, nes Putinas juk jau dedasi moraliniu pasaulio kompasu… ėmėsi globoti Europos “nacistines” antieuropietiškas partijas. Kaip štai Vengrų, kuri vėl dėl visų blogybių kaltina žydus… O štai pats Natanyachu kartu su Putinu kuria planus kaip paisasvinti naftos ir dujų telkinius prie Kipro, manais kipriečiams siūlant gražinti turkų valdomą salos dalį. Kai pamatai tokius manevrus, tai nejučiom peršasi išvada, kad kai kuriems žydams (juk Medvedevas pats gyrėsi, kad jo motina žydė, o Putino motinos pavardė Shalom ova) kattais pravartu manipuliuoti “žydų klausimu”. Ypač tai ryšku, kuomet ukrainiečių protestuotojai Rusijos medijoj pravardžiuojami “naciais”, “fašistais”, žydšaudžiais”.
  .
  Panašu, kad kuomet Obama tarė žydochazarų bankininkams: GANA VALDYTI KRIZĖMIS. ir atėmė iš žydochazarų postus PB, TVF, Fed rezerv… bei nutraukė kasmetines 8 milijardų subsidijas neva karui su terorizmu, Izraelis staiga metėsi prie Rusijos… nors gal niekada iš tikrųjų nuo jos ir nebuvo atsiribojęs… greičiausiai tai tebuvo tik dūmai Vakarams…

 10. antanas antanas rašo:

  lietuvos nelaime kubilius jukneviciene jiems svarbu kirsinti zmones pila tulzi ir dziugiasi

 11. Marta Marta rašo:

  suprantu autoriaus sarkazmą. Žiniasklaidai reikia valgyti ir ji valgo iš tų rankų, kurios ją gausiai maitina. O Kubiliaus vyriausybė išties kažką svarbaus pražiūrėjo… Išskyrė per krizę kompensaciją žydams, bet iš 129 milijonų jiems buvo išdalinta tik 3 milijonai. O kam atiteko kiti? kartais įtariu, kad būtent šie pinigai ir yra panaudojami agitacijai prieš pačius konservatorius, ypač per tokius naujai atsiradusius portalus kaip tiesos.lt, ekspertai.ru, per paksistų “Laisvą laikraštį”, Tomaševskio ar Uspaskio rajoninius balsas.lt grupės laikrasčius ir tv. Tad nebūtinai tie laikrasčiai šeriami tiesiogiai iš Rusijos fondų… Rumunijos ir Bulgarijos mediją juk wikileaks aiškiai įvardino kaip valdomą Rusijos mafijos o per ją kontroliuojama ir vyriausybė. .. Kodėl mes turėtume nuo tokio “progreso” atsilikti?

  Visada balsavau už konservatorius ir greičiausiai neturėsiu kito pasirinkimo. Bet negaliu jiems dovanoti jų žioplumo ir gal net savotiško tingumo. KAIP GALIMA BUVO ŠITAIP APSILEISTI? Įdomu ko, iš tokio konservatorių susimovimo tikisi išlošti Masiulio liberalai? Kodėl jie tyli, tarsi uodegą pabrukę? Juk dauguma ir jų “nuopelnų” priskiriama konservatoriams. Ypač liberalcentristų.

 12. Marta Marta rašo:

  dar vienas dalykas. Lietuvos verslininkams, kurie bando daryti verslą Rusijoje, rusai būtinai prikabina savaja kooperaciją. Antraip – ne. Todėl gindami savo verslą, jie privalo ginti ir Rusijos interesus. Kodėl apie kokius tai verslo saugiklius nebuvo pagalvota?

 13. Marta Marta rašo:

  dar vienas dalykas. Lietuvos verslininkams, kurie bando daryti verslą Rusijoje, rusai būtinai prikabina savaja kooperaciją. Antraip – ne. Todėl gindami savo verslą, jie privalo ginti ir Rusijos interesus. Kodėl apie kokius tai verslo saugiklius nebuvo pagalvota?

  o tai, kad ir šiame portale blokuojami komentarai, verčia įtarti, kad ir jį kontroliuoja Didžiojo Brolio ranka.

 14. Marta Marta rašo:

  hmm.. šis word press pats necenzūruoja komentarų, jei jam nenurodai ką cenzūruoti…

 15. ttt ttt rašo:

  Neperlenkite lazdos. Rusų įtaka yra, bet netokia didelė, kaip gaunamas efektas. Čia kaip švytuolė, nereikia didelės jėgos ją įsiūbuoti. O švytuokle pasidarėme mes patys. Pagal geriausius Parkinsono dėsnius. Biurokratija tik bukėja , atrėjama prie Kafkos, ji ir yra ta švytuoklė, kurios gerais darbais kelias į pragarą grįstas… Vienas pavyzdys: Sausio 13 aukos, pumpuojamas didvyriškumas po kurio aura viskas nublanksta. Bet iš tikrūjų, jie tik maža dalis kuriems nepasisekė. O nepasisekti galėjo bet kam. Ir didvyriškumas yra ne tame kad nepasisekė, o tame kad buvo einama vardan Lietuvos į aplinkybes kuriose galima žūti. Ir tokių buvo šimtai. Bet patogiau kalbėti tik apie tuos kuriems nepasisekė. Ir taip padaromas pakeitimas: didvyriškumu paverčiama nesėkmė ir paniekinamas tikrasis didvyriškumas kurį parodė visi kiti kurie taip pat rizikavo. Žmonės tai pasamoningai jaučia. Čia kas, rusai kalti , ar mūsų valdininkų-biurokratų siauraprotiškumas.

 16. jonas jonas rašo:

  O man rodosi, kad ten išvardinti ne priešai o parazitai, besinaudojantys tomis jiems sukurtomis klestėjimo sąlygomis. Didžiausi Kremliaus draugai kaip ir buvo nuo pat pradžios tų “tradicinių” partijų, organizuojančių ekonomines ir politines žodines provokacijas, duodančias Rusijai priežastį laikyti Lietuvą priešu Nr 1, o slaptai atiduodant toms rusų monopolijoms ir dujotekius ir Kauno katilines ir darbus atominėje ir naftos pumpavimą per Lietuvos šelfą, pasitelkus latvius ir t.t. ir t.p…. O visų blogių blogis yra Gorbačiovo panaikintas, o lansbrazų atgaivintas Lietuvoje partinis valstybės užvaldymas!

 17. hm hm rašo:

  Informacinė spauda mirė nužudžius H. Grušnį. Lietuva neturi nei nepriklausomos objektyvios informacijos, nei savos valdžios. Lyderiai – tai tik svetimų planų vykdytojai


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...