2010 Rugpjūčio 13

Rusija

Padėti Rusijai kovoti su gaisrais keliaus tik 5 ugniagesiai

veidas.lt

Vietoj planavusios vykti į gaisrų siaubiamą Rusiją 24 Lietuvos ugniagesių gelbėtojų komandos į šią šalį iškeliaus penki ugniagesiai.

Jie su gaisrais kovojančios Rusijos ugniagesiams nugabens Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) sudarytą humanitarinės pagalbos siuntą: gaisrinę siurblinę, 20 suslėgtojo oro kvėpavimo aparatų AUER, 5000 respiratorių ir gaisrinių žarnų, pranešė PAGD.

Anot pranešimo, į Rusiją vykstančių ugniagesių skaičius sumažintas dėl to, kad pasikeitus situacijai Lietuvos PAGD iš Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerijos gavo patikslintą prašymą dėl tarptautinės pagalbos teikimo.

Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerija pranešė, kad jie laukia tik priemonių gaisrams gesinti. Todėl, įvertinus šį prašymą, į Rusiją yra pasirengę vykti ne 24, kaip buvo planuota, o 5 Tarptautinės pagalbos teikimo komandos nariai.

Ketvirtadienį Lietuvos vyriausybė buvo nusprendusi į pagalbą su gaisrais kovojančiai Rusijai siųsti 24 ugniagesius gelbėtojus su 4 gaisrų gesinimo ir gelbėjimo automobiliais bei gaisrine siurbline stotimi.

Rusijoje dėl kaitros ir sausros dega per 100 tūkst. hektarų teritorija. Degančių miškų ir durpynų smogas jau antra savaitė smarkiai kankina Maskvos ir jos apylinkių gyventojus.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Aurimas Aurimas rašo:

    Tai aišku, kad jie įrangos nori, o ne žmonių. Kas iš tų žmonių, jei įrangos nebeturi jau. Turbūt su seilėmis mūsiškiai manė, kad reikės eiti gesinti gaisrų…


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...