2012 Gruodžio 18

Oskaro Koršunovo teatro aktoriai kviečia į jaukų susitikimą

veidas.lt

D.Matvejevo nuotr.

Oskaro Koršunovo/Vilniaus miesto teatro aktoriai šventinį periodą pradeda ypatingu susitikimu su žiūrovais. Jau ryt, gruodžio 19 dieną publikos laukia šventinis „Dugne“ spektaklis, nesibaigsiantis sulig paskutiniu Aktoriaus monologu.

Pasibaigus spektakliui, publikos lauks netikėta antroji dalis – šį kartą už balta staltiese nutiesto stalo sės būtent jie, spektaklio žiūrovai. Taip aktoriai ištrins ir taip menką ribą, iki šiol skyrusią juos nuo publikos.
„Po spektaklio paėmiau sudužusios lėkštės gabalėlį, kurį nešiojuosi savo krepšyje. O didžiausią gabalėlį nešiojuosi savo širdyje“, – po spektaklio laiške aktoriams teigia teatro gerbėja Katja iš Vokietijos. Tad šį kartą kiekvienas atėjęs taip pat turės galimybę parsinešti ir dalėlę dužusios lėkštės rankoje, ir gabalėlį nedūžtančio žmogiškumo savo širdyje.
Susitikimo metu „Dugne“ stalas nebebus toks steriliai baltas ir tuščias – ant jo garuos valgomi ir geriami džiaugsmai, kvepiantys nenumaldomai artėjančiomis Kalėdomis. Juk ir esančius dugne kartais aplanko šventės.
Spektaklyje vaidins bei susitikime už balta staltiese nukloto bei šventiniais džiaugsmais nukrauto stalo dalyvaus aktoriai Dainius Gavenonis, Rasa Samuolytė, Darius Gumauskas, Julius Žalakevičius, Darius Meškauskas, Jonas Verseckas, Tomas Žaibus, Giedrius Savickas, Nelė Savičenko ir Rytis Saladžius.
Šventinis „Dugne“ spektaklis ir susitikimas su jo žiūrovais – jau gruodžio 19 dieną, OKT Studijoje (Ašmenos g. 8, Vilnius). Bilietų būtent Jums tikrai dar yra. Pradžia – 19 valandą. Pabaiga – kuomet silkė su bulvėmis ir mintys pašnekesiams išseks.
Oskaro Koršunovo/Vilniaus miesto teatro inf.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...