2013 Kovo 01

Oskaro Koršunovo teatro aktoriai grįžo iš gastrolių Italijoje

veidas.lt


Nors žiema – toli gražu ne tradicinis laikas gastrolėms, tačiau Oskaro Koršunovo/Vilniaus miesto teatrui tai nė motais. Trupė ką tik grįžo iš Pontederos Italijoje, kur tarptautinio teatrų festivalio „Era“ programoje parodė spektaklį „Dugne“.
Italijoje lankėsi ir pats režisierius Oskaras Koršunovas. Prieš spektaklį vyko pastarojo susitikimas su vietiniais kritikais, žurnalistais ir tiesiog teatro gerbėjais. Čia italų publika turėjo galimybę pabendrauti su režisieriumi, susipažinti su jo kūrybine istorija, pradedant pačiais pirmaisiais pastatymais ir baigiant pastarosiomis premjeromis.
Žiūrovų reakcija po spektaklio leido suprasti, jog rusų klasika, įvilkta į lietuvišką rūbą, paveikė ir pietietišką italų publiką. Formulė, jog spektaklio tema – žmogus, yra universali visų kraštų žmonių atžvilgiu, suveikė ir šįsyk. Beje, aktoriai ir režisierius sulaukė ne tik publikos, bet ir kritikų reakcijos. Po spektaklio italų spaudoje pasirodė teigiami atsiliepimai.
Spektaklis „Dugne“ gastroliuoja ne tik užsienyje. Balandžio mėnesį prasidės didelis turas po Lietuvą, kurio metu aktorių trupė aplankys Klaipėdą, Šiaulius, Tauragę, Marijampolę ir Alytų. Gastroliuoja ir spektaklis „Julijus Cezaris“, taip pat balandį aplankysiąs Kauną.
Užsienio gastrolių maratonas tęsis pavasarį. Artimiausiuose Oskaro Koršunovo/Vilniaus miesto teatro planuose – gastrolės Kroatijoje, Ispanijoje, Vengrijoje, Lenkijoje ir vėl Italijoje.
Tarp skrydžių, repeticijų ir spektaklių aktoriai atranda laiko trumpoms improvizuotoms ekskursijoms po lankomus miestus. Trupės laisvalaikio bei užkulisių akimirkos – aktoriaus Tomo Žaibaus nuotraukose.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...