2014 Kovo 19

Oranžiniais dviračiais šiemet pigiau važinės jaunimas

veidas.lt


Dviračių savitarnos sistema „CycloCity Vilnius“ šiemet sezoną pradės gerokai anksčiau – pirmieji dviračiai į gatves išriedės jau balandžio 1-ąją. Iki gegužės vidurio Vilniuje bus įrengti visi planuoti 36 dviračių savitarnos terminalai, kurie aptarnaus tris šimtus oranžinių „Jacobs 3in1“ dviračių.

„Šiemet plečiasi ir dviračių terminalų geografija Vilniaus mieste, ir kainodaros pasiūlymas – jaunimas sezoninį abonementą galės įsigyti pigiau, taip pat siūlome ir mėnesio narystę, – praneša „JCDecaux Lietuva“ generalinė direktorė Žaneta Fomova. – Dar viena dovana vilniečiams – ne tik dviem savaitėmis ankstesnis startas, o ir pratęstas sezonas iki žiemos šalčių. Pernai sezoną baigėme spalio 15 dieną, tačiau oras buvo puikus ir lapkritį, ir gruodį, tikimės, jis lepins mus ir šiemet.“
Atnaujinti ar įsigyti sistemos vartotojo kortelę jau galima tinklapyje www.cyclocity.lt. 2014-ųjų kainodara: sezoninė narystė kainuos 69 litus, sezoninė narystė jaunimui (14-26 metai imtinai) – 48 litai, mėnesio narystė visiems – 14 litų, trijų dienų bilietas, kurį galima įsigyti terminale, šį sezoną kainuos 10 litų. Oranžiniais miesto dviračiais galima naudotis asmenims nuo 14 metų.
Svarbi informacija dviratininkams – pirmasis paslaugos pusvalandis yra nemokamas. Jei tuo pačiu dviračiu važiuosite ilgiau, mokėti teks šiais įkainiais: papildomas pirmasis pusvalandis kainuos 1,5 lito, antrasis – 5 litus, trečiasis ir daugiau – kas kartą po 12 litų už papildomas 30 min.
Miesto dviračių sistemos duomenimis, pernai liepos-spalio mėnesiais 200 oranžinių „Jacobs 3in1“ dviračių važinėjosi beveik 6,6 tūkstančių Vilniaus miesto gyventojų ir svečių, rugsėjo 12-ąją užfiksuotas rekordas – dviračiais važiuota net 1 900 kartų.
Vilnius yra pirmasis ir kol kas vienintelis miestas Rytų Europoje, kuriame įdiegta Prancūzijos kapitalo bendrovės „JCDecaux“ sukurta dviračių savitarnos sistema „CycloCity“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...