2010 Liepos 05

Ratai

Lietuvoje populiarėja stilingi sudedamieji dviračiai

veidas.lt

Įsivaizduokite dviratį, kurį galite sulankstyti ir vežiotis automobilio bagažinėje ar iškylaudami gamtoje jį paversti kėdute. Tokie sudedamieji dviračiai – vis populiaresni ne tik užsienyje, bet jau ir Lietuvoje.

“Juos ypač pamėgo verslininkai – tiek didžiuosiuose Europos miestuose, mat tokį dviratį patogu vežtis metro, tiek Lietuvoje, kur vis daugiau verslo atstovų pradeda manyti, kad nulipdami nuo dviračio gali padaryti tokį pat gerą įspūdį, kaip ir išlipdami iš prabangaus “Mercedes”, – dviračio privalumus dėsto pats juo į darbą važinėjantis kompanijos “Antigravity Ventures” rizikos kapitalo direktorius Mindaugas Rutkauskas.

Jo bendrovė Lietuvoje neseniai pradėjo prekiauti lengvais sudedamaisiais mažai detalių turinčiais, todėl ilgaamžiais dviračiais “Strida”. Tiesa, jų kaina, nors ir mažiausia Europoje tarp šio tipo dviračių, kandžiojasi: paprasčiausias “Strida” dviratis Lietuvoje kainuoja 1650 Lt.

“Tačiau šiems sulankstomiems dviračiams vis labiau populiarėjant, atsiranda ir kainų įvairovė: nuo pigių kiniškų iki brangių – 5 tūkst. Lt kainuojančių variantų”, – atkreipia dėmesį M.Rutkauskas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...