2011 Birželio 06

Odontologai mokosi radiacinės saugos

veidas.lt

Scanpix

Radiacinės saugos užtikrinimas odontologijoje, dirbant su dantų rentgeno aparatais, yra itin aktualus ir dirbantiems darbuotojams, ir pacientams. Siekiant pagelbėti odontologijos paslaugas teikiančių įmonių specialistams tinkamai įgyvendinti radiacinės saugos reikalavimus praktikoje, organizuojami seminarai, kurių metu pateikiama aktualiausia informacija radiacinės saugos odontologijoje klausimais.

Toks seminaras surengtas Radiacinės saugos centre. Jo metu aptarti praktiniai radiacinės saugos užtikrinimo aspektai, licencijavimo, duomenų teikimo Valstybės jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių ir darbuotojų apšvitos registrui, darbuotojų išorinės apšvitos stebėsenos reikalavimų, nėščiųjų radiacine saugos ir kt. klausimai. Paskaitas dalyviams skaitė RSC specialistai.

RSC džiaugiasi bendradarbiavimu su odontologijos įstaigų darbuotojais radiacinės saugos srityje, nes tik bendromis pastangomis galima užtikrinti Lietuvos gyventojų radiacinę saugą.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...