2011 Vasario 02

Automobiliai

Nuo dugno jau atsispirta

veidas.lt

2009-uosius ir 2010-uosius automobilių gamintojai ir prekybininkai dar ilgai prisimins kaip vienus juodžiausių metų per pastarąjį dešimtmetį. Tačiau, kaip atrodo, blogiausi laikai ir dugnas jau praeityje – dvejus metus drastiškai besitraukusi naujų automobilių rinka pagaliau atsigauna. Pernai jau visose Baltijose šalyse naujų automobilių parduota daugiau nei 2009-aisiais. Tiesa, iki pastebimesnės naujų automobilių prekybos atsigavimo dar reikės palaukti keletą metų, nes 2009-ųjų nuosmukis buvo neregėtai didelis. Estijoje ir Lietuvoje tuo laikotarpiu naujų automobilių parduota tris kartus, o Latvijoje – net šešis kartus mažiau nei 2007 metais.

Pasidomėjus, kokių modelių pastaruoju metu Baltijos šalyse nuperkama daugiausiai, paaiškėjo, kad lietuviams patraukliausi “Peugeot 3008″, “Nissan Qashqai” ir “Škoda Octavia”; latviams – “Volkswagen Golf/Plus”, “Renault Megane” ir “Ford Focus”; estai renkasi “Renault Megane”, “Škoda Octavia” ir “Toyota Avensis”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...