2010 Lapkričio 07

Politika

Niekam nepavyks sugriauti Baltarusijos

veidas.lt

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, jog veltui mėginama destabilizuoti padėtį šalyje.

“Dabar labai sunku, Baltarusijoje šiandien posūkio metas, visi nori ją šen palenkti, ten palenkti. Nieko panašaus, mes gyvensime savo šalyje”, – šeštadienį kalbėdamasis su Mogiliovo gyventojais pareiškė A.Lukašenka.

“Niekam neleista Baltarusiją sugriauti: nei Rusijai, nei Ukrainai, nei Europos Sąjungai, nei Amerikai. Mes jau ne tie, mūsų dirbtinai sugriauti neįmanoma, jeigu mes patys savęs nesugriausime”, – sakė valstybės vadovas.

“Mes turime žinoti, kad mūsų laimė – mūsų rankose. Nė viena valdžia nieko nepadarys, jeigu nebus žmonių paramos. Mes kai ką pasiekėme. Ir nereikia sakyti, kad tai padarė Lukašenka. Jeigu nebūtų buvusios jūsų paramos – nieko nebūtų “, – pareiškė A.Lukašenka susitikime su miestiečiais.

“Jūsų remiami mes išgelbėjome šalį, svarbiausia dabar – jos neprarasti”, – pabrėžė jis.

A.Lukašenka taip pat patarė priimti gerai apgalvotą sprendimą per būsimus prezidento rinkimus, atidžiai įsižiūrėjus į tuos, kurie pretenduoja į valstybės vadovo postą.

“Šiandien daug kas nori pavadovauti, todėl jūs atidžiai į juos (pretendentus) pažiūrėkite, žiūrėkite, ką jie nuveikė”, – sakė A.Lukašenka.

Baltarusijos prezidentas pareiškė pasipiktinimą kai kurių pretendentų į prezidentus pareiškimais, kad jie pasiryžę, jei laimės prezidento rinkimus, atiduoti Rusijai Baltarusijos naftos chemijos įmones, vamzdynus.

“Kai tai skaitau, man darosi baisu ir pikta. Tai juk mūsų turtas, ką reiškia atiduoti? Ar tu ką nors paklausei?”, – piktinosi jis.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...