2011 Vasario 28

Libija

Neramumai Libijoje tęsiasi

veidas.lt

Apie 400 žmonių minia pirmadienį Tripolyje susirinko sostinės Tadžuros rajone protestuoti prieš Libijos lyderį Muamarą Kadhafi (Muamarą Kadafį), pranešė “Reuters” korespondentas, stebėjęs šią akciją.

Pasak jo, netrukus į aikštę, kurioje vyko protesto mitingas, įvažiavo keli visureigiai, iš kurių iššokę vyrai, pasirišę ant kako žalias skareles, ėmė šaudyti į orą, kad išvaikytų mitinguotojus.

Tuo tarpu BBC tinklalapyje pranešama, kad Libijos saugumo pajėgos iš zenitinių pabūklų apšaudo opozicijos kontroliuojamą Misuratos miestą, esantį už 210 km į rytus nuo Tripolio.

Vienas medikų skundėsi BBC, kad greitosios pagalbos mašinos negali ten važiuoti, nes į jas iš karto pradedama šaudyti. Apie aukas kol kas nepranešama.

Misurata yra trečias pagal dydį Libijos miestas – po Tripolio ir Bengazio.

Keliuose Libijos miestuose pirmadienį tebesitęsė M.Kadhafi priešininkų ir šalininkų susirėmimai.

Žmogaus teisių gynimo organizacijos nurodo, kad smurto aukomis tapo mažiausiai du tūkstančiai žmonių, kai M.Kadhafi įsakė užgniaužti protesto akcijas šalyje.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...