2011 Gegužės 14

Nemokamuose nėščiųjų kursuose – apgultis

veidas.lt

BFL

Lietuvos Respublikos sveikatos ministerijos teigimu, vos paskelbus, kad renkama grupė nemokamoms nėščiųjų paskaitoms, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro telefonai „užkaista“. Būsimosios mamos labai aktyviai domisi galimybe dalyvauti mankštose ir paskaitose, todėl neretai užsiėmimuose nebeužtenka vietų. Atsižvelgdami į paskaitų populiarumą, biuro specialistai organizuoja papildomą paskaitą nėščiosioms tema „Natūralus maitinimas“. Ji rengiama 2011 gegužės 31 dieną 17:30 val. Paskaita vyks Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro patalpose Taikos pr. 76, pirmame aukšte, salėje prie baseino (buvusi Vaikų poliklinika).

„Norime nuraminti būsimus tėvelius, jog naujas paskaitų ir mankštelių ciklas vyks birželio mėnesio pabaigoje. Registracijos pradžia bus paskelbta birželio mėnesio pradžioje. Džiaugiamės, kad galime suteikti progą nėščiosioms sužinoti kuo daugiau apie laukimo stebuklą, vaikučio priežiūrą, maitinimą. Ne paslaptis, kad analogiški kursai nepigūs, todėl nėščiųjų antplūdis mūsų nemokamose paskaitose yra suprantamas“ , – sakė Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro specialistė Roberta Tamulevičiūtė.

Nuo metų pradžios Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras surengė keliolika nemokamų paskaitų – jas išklausė apie trys šimtai būsimųjų tėvelių.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Rūta Rūta rašo:

    Tai zinoma, kad nemokamuose kursuose yra apgultis, nes siaip paskaitos nesciosioms yra visai nepigios, todėl labai gerai, kad jas vykdo nemokamai. Juk teveliai ir taip turi pakankamai islaidu, o kursai ir paskaitos yra tikrai naudingos, ypac jeigu seima laukiasi pirmojo vaikelio.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...