2011 Balandžio 20

Automobilių rinka

Naujų automobilių – 2,4 karto daugiau

veidas.lt

Lietuvoje po truputį atsigauna ir per krizę bene labiausiai nukentėjusi naujų automobilių rinka. Bendrovės “Auto tyrimai” duomenimis, kovo mėnesį Lietuvoje buvo parduoti 1377 nauji lengvieji automobiliai, ir tai yra 2,4 karto daugiau nei per tą patį 2010 m. mėnesį.

Daugiausiai parduota asmeninių lengvųjų automobilių (1230 vnt.), o įmonių pirkti automobiliai kol kas yra visiška mažuma (147 vnt.), nors pastarųjų skaičius, palyginti su situacija preš metus, taip pat išaugo daugiau nei tris kartus.

Nepaisant aiškiai atgimstančios automobilių rinkos, tyrimų bendrovė pastebi, kad bendra situacija vis dar yra prasta – mat augimas atrodo didelis tik dėl to, kad skaičiai lyginami su visišku dugnu laikoma 2010-ųjų situacija, kai naujo automobilio pardavimas rinkoje buvo ne taisyklė, o išimtis.

Kovo mėnesį tarp markių ryškiai pirmavo “Volkswagen” (292 automobiliai), aplenkusi “Nissan” (181vnt.), ir “Škoda” (123 vnt.). Tarp modelių populiariausi buvo “Nissan Qashqai” (98 vnt.), “Volkswagen Golf/Plus” (71 vnt.) ir “Volkswagen Tiguan” (69 vnt.).

Per visą 2011 m. pirmąjį ketvirtį Lietuvoje buvo parduoti 3635 nauji lengvieji automobiliai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...