2011 Rugpjūčio 12

Naujo sezono prioritetas Mykolo Romerio universitete – verslumo ugdymas

veidas.lt

Savo studentus naujame 2011-2012 mokslo metų sezone Mykolo Romerio universitetas pasitiks ne tik su atnaujinta, liberalesne studijų tvarka, bet ir su visiems aktualiu prioritetu – verslumo ugdymu visose studijų programose.

“Pirmiausiai siekiame jaunimo mąstymo pokyčių. Ir šiandien galime pasigirti puikiu mūsų absolventų įsidarbinimu, tačiau siekiame, kad mūsų absolventas turėtų visus pagrindus panorėjęs tapti pats sau darbdaviu, – apie verslumo ugdymo perspektyvas sakė Mykolo Romerio universiteto Plėtros ir tarptautinių ryšių prorektorius dr. Stasys Vaitkevičius.

Verslumo ugdymas visų pirma pasireikš studijų programų papildymu konkrečiais studijų dalykais, kuriuose bus akcentuojami praktiniai aspektai – nuo to kaip įsteigti smulkią įmonę, kaip ją reorganizuoti, kaip valdyti jos finansus, kaip ją reklamuoti ar siekti paramos iki sudėtingesnių įmonių jungimo, verslo psichologijos, investavimo ar rizikos kapitalo fondų teikiamų galimybių.

Verslumo ugdymo prioritetas įtakos visų daugiau kaip 21 000 universiteto studentų studijų programas, tačiau didžiausio efekto gali tikėtis šiais metais įstojusieji. Dėka sėkmingo pagrindinio priėmimo (jo metu buvo suformuotos grupės visose studijų programose ir universitetas, kaip ir kasmet, nedalyvavo papildomame priėmime į Lietuvos aukštąsias mokyklas) naujai mokslo metus Mykolo Romerio universitete pradės 6000 bakalaurų ir magistrantų. Būtent pastariesiems ir atsivers visos galimybės įsisavinti verslumo teorines ir praktines žinias, susipažinti su geriausia Lietuvos ir užsienio valstybių patirtimi.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...