2012 Kovo 10

Naujienos iš parodos MWC 2012

veidas.lt


Praėjusią savaitę Barselonoje vyko viena svarbiausia pasaulyje telekomunikacijų paroda „Mobile World Congress 2012“.

Kuo išmaniesiems įrenginiams tampant universalesniais, tuo šis renginys kasmet tampa vis aktualesniu ir aprėpia daugiau IT sričių. Štai tarkim, šių metų kongrese kompanija „Microsoft“ pristatė išankstinę naujosios operacinės sistemos „Windows 8“ versiją vartotojams, kurią gali parsisiųsti visi internautai.
Dauguma išmaniųjų telefonų gamintojų šių metų renginyje pristatė ne po vieną naują įrenginį, o po visą jų kolekciją 2012-iesiems metams – tarsi aukštosios mados pristatyme. Tarkim, taivaniečių kompanija HTC vartotojams pateikė tris „One“ serijos išmaniuosius telefonus, o LG net penkis naujus įrenginius – pastaroji kompanija ypač aktyviai savo telefonuose akcentuoja erdvinį vaizdą ir ketvirtosios kartos LTE ryšį.
Tuo tarpu korėjiečių milžinė „Samsung“ pademonstravo patobulintus „Galaxy“ serijos telefonus, planšetinius kompiuterius ir staigmeną, kaip ant mielių išaugusį telefono ir „tableto“ hibridą „Galaxy Note“. Įdomus ir „MWC 2012“ pristatytas įrenginys – egzotiškas telefonas „Samsung Beam“ su integruotu vaizdo projektoriumi.
Dar viena ryški tendencija – dviejų branduolių procesoriai mobiliuosiuose įrenginiuose tapo norma, o moderniausi išmanieji telefonai apginkluojami keturių branduolių procesoriais. Telekomunikacijų parodoje pristatyti keli telefonų modeliai su keturių branduolių „Nvidia Tegra 3“ procesoriais. Tarkim, „Asus“ pristatė išmanųjį telefoną „PadFone“, kurį įdėjus į specialų dėklą su ekranu, gaunamas didelis planšetinis kompiuteris.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...