2016 Birželio 09

Anonsas

Naujas “Veido” numeris

veidas.lt

Naujas “Veido” numeris skirtas sporto karaliaus šventei – rytoj prasidedančiam Europos futbolo čempionatui. Be to, šiame “Veido” numeryje – specialūs reportažai iš Graikijos: kaip sekasi ten įstrigusiems pabėgėliams? Kaip graikai juos priima? Ar jau baigėsi pabėgėlių krizė?

“Prancūzija bandys suvaldyti tris stichijas – prie iš krantų išsiliejusios Senos ir streikuotojų prisidės futbolo aistruolių minia, kurią šiemet sudarys nebe 16, o 24 nacionalinių rinktinių sirgalių palydos. Tarp jų – ir tokio rango futbolo pirmenybių debiutantų islandų gerbėjai. Dešimtkart mažesnės už Lietuvą šalies rinktinė įrodė, kad dalyvavimas futbolo čempionatuose – ne vien didžiųjų valstybių privilegija. Kodėl jie pateko, o mes – tradiciškai ne?”, – rašo Inga Necelienė.

Dovaidas Pabiržis rašo, kad pagrindinių turnyro favoritų sąraše – pažįstamos tradicinės valstybės. Lažybų bendrovės prognozuoja, kad daugiausiai šansų nugalėti čempionate turi šeimininkė Prancūzija, pasaulio čempionė Vokietija bei Europos čempionės titulą ginsianti Ispanija.

Tuo metu Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Edvinas Eimontas tik svajoja, kad „jeigu mūsų rinktinė patektų į čempionatą, Lietuva būtų pamišusi dėl futbolo“.

Futbolo čempionatas tikriausia trumpam atitrauks Europos dėmesį nuo didelių problemų, tarp kurių – tūkstančiai pabėgėlių. Apie jų padėtį, santykius su graikais ir svajones – skaitykite Evaldo Labanausko straipsniuose iš Graikijos.

Gabija Sabaliauskaitė analizuoja, kodėl dėl “Lidl” kilo toks ažiotažas. “Kitaip, nei nuolaidomis, Lietuvos pirkėjus vargiai sugundysi. Dėl pigesnių prekių jie pirkinių vežimėliais taranuoja duris, nakvoja prie parduotuvių. Žadama, kad jau netrukus išvysime kūrybiškesnių būdų, kuriais prekybininkai sieks pirkėjų širdžių ir piniginių”, – rašo žurnalistė.

Naujame “Veido” numeryje taip pat skaitykite savaitės interviu su Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos direktoriumi prof. dr. Renaldu Gudausku; Aušros Lėkos straipsnį apie šių  metų lietuvių kalbos ir literatūros egzamino temas; Kristinos Kanišauskaitės-Šaltmerės rašinį Sukaktis: radijas subrendo ir  pralenkė laiką” ir daug kitų straipsnių.

Savaitraštis “Veidas” prekybos vietose pasirodys rytoj, bet jau dabar galite įsigyti elektroninę jo versiją ČIA

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...