2016 Birželio 02

Anonsas

Naujas “Veido” numeris

veidas.lt

Partijų finansavimas ir jo užkulisiai – tai savaitraščio “Veidas” naujojo numerio pagrindinė tema. Be šio teksto taip pat rasite straipsnį apie vis gausėjančius imigrantus iš Vietnamo, diskusiją apie Klaipėdos uosto ateitį ir daug kitų įdomių straipsnių.

“Uždraudus juridiniams asmenims finansuoti partijas nemažai smulkiųjų ir vidutinių verslininkų jas prieš rinkimus remia kaip fiziniai asmenys. Didžiųjų verslo magnatų tarp jų beveik nėra. Tačiau pastarųjų savaičių politinės korupcijos skandalai perša prielaidą, kad tepasikeitė pinigų supakavimas”, – rašo žurnalistė Aušra Lėka.

Pastarųjų savaičių politinės korupcijos skandalai perša prielaidą, kad tepasikeitė pinigų supakavimas.

“Veido” diskusija – apie Klaipėdos uostą. Kokią ateitį jam prognozuoja susisiekimo ministras Rimantas Sin­ke­vičius, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovas Arvydas Vaitkus, Lietuvos lai­v­ų statytojų ir remontininkų asociacijos prezidentas Arnoldas Šileika, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos prezidentas Vaidotas Šileika ir „DnB“ banko vyriausioji ekonomistė Jekaterina Rojaka?

Ar žinojote, kad maždaug nuo 2014-ųjų vidurio stebima itin suintensyvėjusi Vietnamo piliečių migracija per Lietuvos teritoriją? Plačiau – Dovaido Pabiržio straipsnyje “Lietuva – migrantų iš Vietnamo kelyje”.

Gabija Sabaliauskaitė straipsnyje “Mokytojų kalvės žada pedagogų rengimo pokyčių” rašo: “Nors mokytojų perteklius skaičiuojamas dešimtimis tūkstančių, po kelerių metų esą gali nelikti kam mokyti mokinių.”

Naujame “Veido” numeryje taip pat skaitykite savaitės interviu su ilgamete lietuvių kalbos mokytoja Laima Abraityte; apie tai, kad sostinė irgi turi jūrą – automobilių jūrą, kurios suvaldyti niekaip nepavyksta; naują Europos uostų ligą ir laivybos Lietuvos upėse perspektyvas.

Naujas savaitraščio “Veidas” numeris prekybos vietose pasirodys penktadienį, bet jau dabar galite įsigyti elektroninę jo versiją ČIA

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...