2015 Spalio 08

Naujas „Veido“ numeris prekyboje jau rytoj!

veidas.lt

40-ame Savaitraščio „Veidas“ numeryje atsisveikiname su Lietuvos estrados legenda, maestro Stasiu Povilaičiu. Išskirtinio talento dainininkas, tekstų kūrėjas, viena ryškiausių scenos asmenybių paliko sunkiai užpildomą tuštumą. Jo dainos skambės, bet trūks žmogiškosios šilumos, nuoširdumo, atviro žvilgsnio – Maestro turėjo retą dovaną prabilti į kiekvieno širdį.

 

Naujausiame numeryje rasite ne vieną dėmesio vertą interviu, tarp jų žurnalisto Dovaido Pabiržio pokalbis su jubiliejų mininčiais Biplan grupės nariais „Biplanai: „Mes dar neparašėme geriausios savo dainos“ ir Ingos Necelienės interviu su dviratininku Ramūnu Navardausku „Ramūnas Navardauskas: „O atrodė, kad toliau Šilalės nenuvažiuosiu“.

 

Šį penktadienį savaitraštyje „Veidas“ taip pat skaitykite: rašinį apie mokslą kalėjimuose — „Mokslas – vertybė ir kalėjime“, Aušros Lėkos 2016 metų Lietuvos biudžeto projekto apžvalgą, reportažą iš Balbieriškio miestelio „Balbieriškio užmojis – duoti darbo sau ir savo artimui“ ir rašinį apie avininkystės bumą Lietuvoje „Avininkystės bumas pramonės nepažadino“.

Naujausias 40-as savaitraščio „Veidas“ numeris pasirodys spalio 9 d., penktadienį.

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...