2011 Spalio 15

Naują sezoną pradėjusiems teatrams žiūrovų nestinga

veidas.lt


Šalies teatruose prasidėjus naujam sezonui, teatrų atstovai rekomenduoja bent jau į premjerinius spektaklius bilietais pasirūpinti iš anksto, nes renginio dieną jų būna nebelikę.
„Į pirmąją premjerą, spektaklį „Fundamentalistai“, buvo parduoti visi bilietai, panašu, kad taip atsitiks ir su antrąja premjera, spektakliu „Chaosas“. Iš viso pirmąjį sezono pusmetį rodysime net septynias premjeras. Bilietus į šiuos spektaklius geriausia įsigyti bent prieš tris savaites, tada bilietų dar tikrai bus ir jie bus pigesni“, – pataria Lietuvos nacionalinio dramos teatro komunikacijos koordinatorė Greta Babarskaitė.
Žiūrovų naująjį sezoną netrūksta ir Kauno valstybiniam dramos teatrui. Nors tokio didelio susidomėjimo, kokio pernai sulaukė Rolando Kazlo režisuota „Palata“ (bilietų nebūdavo jau likus mėnesiui iki spektaklio), šiemet dar nepavyko pakartoti jokiam kitam spektakliui, teatro atstovė ryšiams su visuomene Jurga Knyvienė informuoja, kad, kaip ir anksčiau, rudenį salėse užpildoma apie 90 proc. vietų. „Į populiaresnius spektaklius bilietų nebebūna jau likus savaitei ar dviem. Susidomėjimas teatru atslūgs tik pavasarį, tačiau ir tada salės nebus tuščios: tiesiog spektaklius rodysime rečiau, galbūt mažinsime bilietų kainas, kurios šiuo metu svyruoja nuo 15 iki 50 Lt“, – tikina J.Knyvienė.
Lankytojai neapleido ir Rusų dramos teatro. „Šiemet žiūrovų srautas ne ką mažesnis nei pernai, tačiau didesnis nei 2009-ųjų rugsėjį“, – duomenis pateikia teatro administracija.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...