2010 Kovo 15

Elektroninė bankininkystė

Moterys dažniau nei vyrai naudojasi elektronine bankininkyste

veidas.lt

Lietuvos, Latvijos ir Estijos moterys pagal naudojimąsi internetu ima lenkti tautiečius vyrus. “Eurostato” paskelbti duomenys rodo, kad estės dažniau nei šios šalies vyrai naudojasi ir elektroniniu paštu, ir internetine bankininkyste, jos dažniau skaito internetinę žiniasklaidą.

Vyrai dažniau internete ieško tik darbo. O lietuvės pralenkė vyrus pagal elektroninių laiškų rašymą ir naudojimąsi internetine bankininkyste. Internetine bankininkyste daugiau moterų nei vyrų, be Baltijos šalių gyventojų, naudojasi tik prancūzės.

Tenka pripažinti, kad vertinant apskritai estai pagal minėtus parametrus vis dar gerokai lenkia Lietuvos gyventojus ir patenka į pirmuosius dešimtukus po tokių šalių, kaip Švedija, Nyderlandai, Danija, Liuksemburgas, Suomija, o pagal elektroninės žiniasklaidos skaitymo lygį estės kartu su suomėmis pirmauja.

Tačiau ir Lietuva jau gerokai lenkia ES vidurkį pagal elektroninės žiniasklaidos populiarumą, o pagal naudojimąsi elektronine bankininkyse jį atitinka.

Na, o žemyn ES vidurkį labiausiai traukia ES naujokės Rumunija ir Bulgarija, kuriose, pavyzdžiui, elektronine bankininkyste naudojasi vos 2 proc. gyventojų.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...