2011 Rugpjūčio 01

Moksleiviams patraukliausia – Kultūros ministerija

veidas.lt

BFL

Jau trečius metus vykstančio projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ komisija atrinko trisdešimt projekto dalyvių, kurie turės galimybę atlikti praktiką Ministro Pirmininko tarnyboje ar pasirinktoje ministerijoje.  Iš gausaus būrio pretendentų atrinkta 16 merginų ir 14 vaikinų, kurie rugpjūčio 23-27 dienomis turės galimybę stebėti ir susipažinti su Vyriausybės institucijų veikla.

Šiais metais itin aktyviai norą dalyvauti projekte išreiškė regioninių miestų moksleiviai,  o aktyviausi buvo Šiauliuose besimokantys moksleiviai. Skirtingai nei ankstesniais metais, šiemet populiariausia – Kultūros ministerija. Joje praktikuotis norą išreiškė daugiausia moksleivių.

Projektu „Moksleiviai – į Vyriausybę“ siekiama skatinti jaunimą domėtis Lietuvos valstybės institucijų veikla, aktyviau dalyvauti politiniuose procesuose,  domėtis valstybės institucijų priimamais sprendimais. Pasak projekto iniciatorių, tai yra puiki proga didinti Vyriausybės atvirumą ir skaidrumą, piliečius labiau įtraukti į jos veiklą, supažindinti augančią kartą su Vyriausybės kasdieniniu darbu.

Išsamesnę informaciją apie projektą „Moksleiviai – į Vyriausybę“ ir šių metų dalyvių sąrašą galima rasti projekto tinklalapyje www.moksleiviaivyriausybeje.lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...