2010 Rugpjūčio 23

Projektas

30 moksleivių savaitę darbuosis Vyriausybėje

veidas.lt

Šiandien trisdešimt projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyvių pradeda savaitės praktiką Vyriausybės institucijose. Jų laukia susitikimai su premjeru Andriumi Kubiliumi, ministrais, dalyvavimas Vyriausybės posėdžiuose, įvairiuose susitikimuose. Moksleiviai galės stebėti šių institucijų veiklą bei kasdienį darbą.

„Džiaugiuosi Vyriausybės posėdžių salėje ministrų vietose matydamas tiek jaunų gabių žmonių, kurie neabejingi ir domisi, kaip valdoma valstybė. Jūs esate puikus įrodymas, kad mūsų šalies ateitis bus energingos, aktyvios, kūrybingos kartos rankose“, – sveikindamas moksleivius sakė Andrius Kubilius.

Projektu „Moksleiviai – į Vyriausybę“ siekiama skatinti jaunimą domėtis Lietuvos valstybės institucijų veikla, aktyviau dalyvauti politiniuose procesuose, domėtis valstybės institucijų priimamais sprendimais. Be to, projekto iniciatorių manymu, tai yra puiki proga didinti Vyriausybės atvirumą ir skaidrumą, piliečius labiau įtraukti į jos veiklą, supažindinti augančią kartą su Vyriausybės kasdieniniu darbu.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...