2016 Rugsėjo 02

Technologijos

Moderniųjų technologijų ir verslumo renginys

veidas.lt

Switch

 

Rugsėjo 8–9 d. Vilniuje, LITEXPO parodų centre, vyks jau antrasis, didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys #SWITCH!

 

Tai dronų-padavėjų premjera Europoje, sėkmės istorijos iš vizionierių lūpų, e. verslo vilkai, besidalijantys patirtimi, ir Guinnesso pasaulio rekordas – didžiausia programavimo pamoka. Taip pat bus galima išgirsti ir pamatyti didžiųjų skaitmeninio verslo milžinų „Google“, „Facebook“, „King“, „Alegro“ ir kitų pranešimus. Renginyje, planuojama, dalyvaus 10 tūkst. dalyvių – moksleivių, studentų, profesionalų, verslininkų, viešojo sektoriaus atstovų – iš Lietuvos ir užsienio. Jaunimui taip pat bus skirta „Cool&Crazy“ zona, kur virtualią realybę, dronų, 3D spausdintuvų, sferorobotų galimybes ir daugelį kitų technikos naujovių galės išbandyti kiekvienas dalyvis. Jaunimas taip pat kviečiamas dalyvauti specialiai #SWITCH! „Nasdaq“ sukurtame virtualiame investiciniame žaidime „Nasdaq Baltic Stocket“. Žaidimo metu dalyviai galės greitai ir paprastai, o svarbiausia – be rizikos susipažinti su investavimu. Abi #SWITCH! dienas vyks ir „Adform Hakatonas“, kuriame kviečiami dalyvauti ir e. verslo entuziastai, ir visi norintieji išbandyti savo jėgas kuriant skaitmeninį verslą. Šiemet „Adform Hakatono“ užduotis – sukurti verslo idėją, susijusią su e. mokymu. #SWITCH! yra nemokamas.

Visą savaitraščio „Veidas“ numerį skaitykite ČIA

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...