2010 Lapkričio 14

Įvairenybės

Mobiliojo telefono priedas padės laikytis dietos

veidas.lt

Japonai sukūrė naują priemonę kovai su antsvoriu – mobiliojo telefono priedą, kuris padės suskaičiuoti patiekalo kalorijas pagal jo nuotrauką.

Kitiems priedams reikia, kad vartotojas pats įvestų patiekalo pavadinimą, bei kitokios informacijos, o Japonijos bendrovės “NTT Communications” sukurta programa pati nustato valgio spalvą ir formą, palygina gautus rezultatus su duomenų baze ir automatiškai suskaičiuoja kalorijų kiekį.

Informacija apie maždaug 100 tūkst. patiekalų ir produktų laikoma bendrovės serveryje, prie kurio bet kada gali prisijungti telefonas. Programa net gali nustatyti porcijos dydį ir pagal šį rodiklį apskaičiuoti kalorijas.

“Mes tikimės, kad naudodamiesi programa žmonės galės lengviau nustatyti kalorijų, kurias jie gauna, kiekį, ir tai padės jiems laikytis dietos”, – sakė “NTT Communications” atstovė spaudai.

“Naudodamiesi dabar esamais priedais vartotojai priversti patys įvesti daugybę informacijos. Bet mūsų priedas viską daro pats pagal gautas nuotraukas, todėl lengviau juo naudotis, ir tai padeda tiksliau laikytis dietos”, – pridūrė ji.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...