2010 Kovo 23

Mikroautobusai

Mikroautobusai bus įtraukti į viešojo transporto sistemą

veidas.lt

Vilniaus ir Klaipėdos savivaldybės šiemet planuoja maršrutinius mikroautobusus įtraukti į bendrą viešojo transporto tinklą – pasirūpinti, kad jų maršrutai nesidubliuotų su autobusų ir troleibusų bei įdiegti vieną bilietų sistemą.

“Siekiant, kad nesikirstų mikroautobusų ir didžiųjų autobusų maršrutai, autobusiukus norima nukreipti kitais keliais, o juos valdančioms įmonėms kompensuoti už papildomai suvažinėtus kilometrus. Ateityje mikroautobusus ketinama integruoti ir į vieną bilietų sistemą”, – paaiškino Klaipėdos miesto savivaldybės transporto tarnybos vedėjas Rimantas Mockus.

Vilniaus savivaldybės Eismo organizavimo skyriaus vedėjo pavaduotojas Evaldas Matonis tvirtino, kad tokie patys planai jau ne vienus metus sklando ir sostinės savivaldybėje.

“Savivaldybės įmonei “Susisiekimo paslaugos” nurodyta įtraukti  privačius vežėjus į bendrą bilietų sistemą, bet “Susisiekimo paslaugos” keliamų tikslų neįgyvendina”, – sakė E.Matonis. Tikimasi, kad toks projektas bus patvirtintas iki liepos 15 d.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...