2013 Kovo 13

Michaelo Jacksono karštinė neslūgsta – „Cirque du Soleil“ pristatė dar vieną šou

veidas.lt


Prieš beveik ketverius metus mirusio pop karaliaus Michaelo Jacksono populiarumas neslūgsta. Vienus įspūdingiausių šou kuriantis ir pasauliui pristatantis Kanados šou gigantas „Cirque du Soleil“ paskelbė, jog ruošia antrąjį projektą, paremtą Michaelo Jacksono kūryba ir gyvenimo istorija. Naujasis jų kūrinys „Mchael Jackson ONE“ bus pristatytas šią vasarą ir rodomas pramogų sostinėje Las Vegase.

Naujojo šou išankstinės viešos peržiūros prasidės jau gegužės 23 d., nors oficiali spektaklio premjera įvyks tik birželio 29-ąją. Tai bus jau antrasis „Cirque du Soleil“ darbas, pastatytas pagal Michaelo Jacksono kūrybą. Pirmąjį kūrinį „Michael Jackson The Immortal World Tour“ Kanados gigantas pristatė 2011 metų spalį. Šiuo metu milžinišką pelną kompanijai nešantis ir didžiulio populiarumo sulaukęs šou yra rodomas Europos arenose.

Pasak naujojo šou kūrėjų, „Michael Jackson ONE“ yra vizualinio ir audio meno sintezė, teatriškai atkurianti ir parodanti pop žvaigždės genialumą.

„Lyginant su „The Immortal World Tour“, kuris priminė roko stiliaus koncertą, naujasis projektas bus labiau teatrališkas, pasakos savą istoriją ir turės išskirtinius personažus. Be abejo, per visą šou ves ir lydės pop karaliaus muzika ir dvasia. Be to, žiūrovai jame atpažins Michaelo judrumą, drąsą, žaismingumą ir meilę. Galiausiai, „ONE“ turės nuolatinius namus, todėl tai mums suteiks daugiau galimybių, pavyzdžiui, galėsime kiekvienoje salės kėdėje įmontuoti specialią garso įrangą, kuri garantuos aukščiausią pop karaliaus muzikos kokybę“, – aiškina Michaelo Jacksono šou režisierius Jamie Kingas.

Michaelas Jacksonas tikėjo, jog visi žmonės, nepaisant rasės ir kultūros, yra unikalūs ir lygūs. Jo pagrindinė skleidžiama žinia buvo susijusi su vienybe, harmonija ir viltimi, jog pasaulis gali būti geresnis – apie tai pasakos naujasis šou. „Michael Jackson ONE“ taip pat nemažai kalbės ir apie paradoksą: Michaelas, kaip artistas, turėjo daug veidų, sugebėjo sujungti ir suderinti skirtingus muzikos stilius ir meno formas. Pasak kūrėjų, tai šou, po kuriuo slepiasi visus vienijanti kelionė į pop karaliaus, genijaus ir mistiko pasaulį.

„Michaelas Jacksonas yra fenomenalus artistas – jis nesenstantis, amžinas, drauge ir labai šiuolaikiškas. Šis projektas mums buvo didžiulis kūrybinis iššūkis. Pasitelkdami naujausias technologijas, mes pristatysime naują teatrališką „Cirque du Soelil“ šou, kuriame ypač gerbiamas Michaelo Jacksono palikimas“, – sako „Cirque du Soleil“ prezidentas Danielis Lamarre.

„Viso kūrybinio proceso metu mus lydėjo unikali Michaelo filosofija. Ruošiantis šiam projektui, mūsų komandai buvo svarbiausia Michaelo žinutė, kurią jis norėjo skleisti savo koncertiniu turu „This Is It“. Jis tarsi pats patarė mūsų komandai, ką turi gauti šou stebėsianti auditorija. „Jie nori naujos patirties ir puikių atsiminimų. Mes norime juos nukelti ten, kur jie dar niekada nebuvo. Mes jiems norime parodyti tokį talentą, kokio jie dar niekada nematė. Mes norime pasauliui dovanoti meilę, kad šis prisimintų, kokia ji svarbi. Mes visi esame vienas. Tokia yra pagrindinė žinia“, – apie savo koncertinį turą sakė Michaelas Jacksonas. Mes visi jaučiame vienodai, todėl tai ir yra tai, ką mes duosime tiek Michaelą Jacksoną visą gyvenimą mylėjusiems fanams, tiek tiems, kurie genialų artistą, stebėdami „Michael Jackson One“, atras tik dabar“, – pabrėžė „Michaelo Jacksono“ testamento vykdytojai John Branca ir John McClain.

Lietuvos gyventojai jau turėjo galimybę savo akimis pamatyti ir susipažinti su „Cirque du Soleil“ kūriniu „Saltimbanco“, o jau balandžio 18-21 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje susirinkusi publika galės įvertinti ir vienu geriausių bei gražiausių spektaklių vadinamą „Alegria“.

Siužetas apie naująjį „Cirque du Soleil“ šou „Michael Jackson ONE“: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=loNCygemL7g

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...