2017 Vasario 08

Metų meras – Akmenės rajono vadovas Vitalijus Mitrofanovas

veidas.lt

Sausio 31 dieną „Veidas“ devintą kartą apdovanojo geriausią metų merą. Juo už 2016-ųjų darbus savo rajono gyventojams, šiuolaikiškas idėjas ir savivaldybės pažangą išrinktas Akmenės rajono vadovas Vitalijus Mitrofanovas.


„V.Mitrofanovas yra vienas iš trijų merų, kuriems galiu paskambinti, kai reikia patarimo ar tiesiog būna sunku“, – per iškilmingą apdovanojimų ceremoniją sakė ketvirtos vietos laimėtojas Neringos meras Darius Jasaitis.

Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, pasveikinusi 2017 m. geriausio mero rinkimų nugalėtoją, prisiminė savo pačios darbą savivaldoje ir patvirtino, kad tokie darbai, kokius Akmenės rajone dirba V.Mitrofanovas, taip pat ir kiti savivaldybių vadovai, tikrai verti apdovanoti Metų mero titulu.

Antrą vietą šiemet pelnė praėjusių metų rinkimų laimėtojas – Kauno m. meras Visvaldas Matijošaitis. Tiesa, ir šiemet Kauno vairininkas nuomonės apklausoje nuo lyderio atsiliko vos 12 taškų. Trečią vietą, kaip ir pernai, užėmė Vilniaus m. meras Remigijus Šimašius. Jis buvo vienas iš kelių lyderių pagal respondentų skirtus balsus, o sostinės savivaldybė Lietuvos laisvosios rinkos instituto savivaldybių indekse 2016 m. pripažinta geriausia iš didžiųjų savivaldybių.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...