2011 Sausio 24

Geriausi 2011 metų merai

Merų merai bus apdovanoti šįvakar

veidas.lt

Merų merai bus apdovanoti šįvakar
Trims, kolegų ir ekspertų vertinimu, pažangiausiems merams savaitraštis “Veidas” šįvakar įteiks padėkos diplomus. O šių metų geriausiam merui, Ignalinos rajono vadovui Broniui Ropei, bus įteiktas dar ir specialus prizas – bendrovės “Vilniaus kalviai” nukaldintas ženklas, simbolizuojantis mero stiprybę ir rūpinimąsi savo kraštu.
Tokiu ženklu mūsų savaitraštis kasmet apdovanoja visus geriausius merus, kuriuos tokiais išrinko jų kolegos – merai.
Primename, kad geriausiu 2009 m. Lietuvos meru išrinktas Ričardas Malinauskas, Druskininkų rajono vadovas, o pernai – Rimantas Taraškevičius, Klaipėdos miesto meras. Šie vadovai šiemet nebuvo įtraukti į reitinguojamų merų sąrašą. Tiesa, ne vienas ekspertas pabrėžė, kad R.Malinauskas ir R.Taraškevičius yra puikūs savo savivaldybių vadybininkai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. stopreqet stopreqet rašo:

  labai būtina nominacija, geriausias meras – kpss “členas”

 2. Vero Vero rašo:

  Kartais nusiperku jūsų žurnalą. Norėčiau ir šitą nr. nusipirkt, betgi negaliu žiūrėt į šlykštaus brazauskininko komunisto Vinkaus snukį. Ir ką jau gero jis padare Neringos miestui? Nieko. NIEKO. JEI BŪTŲ A.ZUOKO PORTRETAS – MIELAI PIRKČIAU.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...