2011 Balandžio 11

Rusija

Medvedevo žmona neturi jokių santaupų

veidas.lt

Rusijos lyderiai pirmadienį deklaravo praeitų metų pajamas: prezidentas Dmitrijus Medvedevas atskleidė turintis Sovietų Sąjungos diktatoriaus Josifo Stalino laikais pagamintą automobilį, o jo žmona nurodė neturinti jokių santaupų.

D.Medvedevas pernai uždirbo 3,378 mln. rublių (apie 288,5 tūkst. litų), skelbiama jo pajamų deklaracijoje, kuri buvo patalpinta Kremliaus tinklalapyje.

Jo pajamos buvo gerokai mažesnės negu politinio mokytojo – premjero Vladimiro Putino, kuris deklaravo uždirbęs 5,423 mln. rublių (apie 463,1 tūkst. litų).

Nei vienas iš lyderių pernai neįsigijo naujų automobilių, žemės sklypų arba būstų.

V.Putinas tebeturi du sovietine klasika tapusius automobilius “Volga”, visureigį “Niva” ir namelį ant ratų, o visa ši technika yra pagaminta Rusijoje.

Tuo tarpu D.Medvedevas nurodė, kad jo vienintelė jo turima privati motorinė transporto priemonė – 1948 metų laidos lengvasis automobilis “Pobeda”.

Prezidento žmona Svetlana, kuri prisistato esanti namų šeimininkė, nurodė turinti 12 metų lengvąjį automobilį “Volkswagen Golf”, kurį ji deklaruoja pastaruosius trejus metus.

S.Medvedevos pateikti duomenys taip pat rodo, kad jos turimos trys banko sąskaitos visiškai tuščios – jų balansas buvo nulinis.

Medvedevų paauglys sūnus Ilja, kuris niekados nefotografuojamas viešumoje, taip pat buvo įtrauktas į deklaraciją kaip neturintis jokio turto, pajamų arba santaupų.

Kaip praneša naujienų agentūros, šis vaikinas neseniai grojo gitara su legendinės roko grupės “Deep Purple” muzikantais, tačiau jo nuotraukų nebuvo paskelbta.

D.Medvedevas deklaravo uždirbęs beveik tiek pat kaip 2009 metais (3,335 mln. rublių), o V.Putino pajamos pernai gerokai padidėjo (3,89 mln. rublių).

Premjero žmona Liudmila Putina nurodė pernai uždirbusi 146,2 tūkst. rublių (apie 12,49 tūkst. litų), 2009 metais neturėjusi beveik jokių pajamų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...