2012 Lapkričio 09

MAXIMA ir šiais mokslo metais puikiai besimokantiems dešimtokams mokės stipendijas

veidas.lt


Vien tik devintukais ir dešimtukais besimokantys visos Lietuvos dešimtokai šiais mokslo metais ir vėl gali pretenduoti į prekybos tinklo MAXIMA stipendijas – bendrovė tęsia per dvejus metus didelio populiarumo sulaukusią MAXIMALISTO programą.

Prieš trejus metus inicijavusi šią moksleivių pažangumo programą MAXIMA kasmet motyvuoja juos siekti maksimaliai geriausių rezultatų ir taip investuoti į savo ateitį. „Mums labai svarbu, kad plėtodami šį projektą prisidedame prie naujos Lietuvos kartos ugdymo, juk būtent nuo šių jaunų žmonių priklausys, kokia mūsų šalis bus rytoj“, – sako MAXIMA LT, UAB, Generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.

Tęsti moksleivių pažangumo programą buvo nuspręsta ir atsižvelgus į prekybos tinklo klientų nuomonę. Kad tai būtina daryti, nurodė absoliuti dauguma – net 94% apklausos, vykdytos interneto svetainėje www.maxima.lt, dalyvių.

MAXIMALISTO programa kasmet pritraukia vis daugiau moksleivių – tik geriausiais pažymiais besimokančių Lietuvos dešimtokų. Praėjusiais mokslo metais pirmūnų iš visos Lietuvos stipendijoms MAXIMA skyrė 735 000 litų. Moksleivių pažangumo programoje iš viso dalyvavo ir stipendijas gavo daugiau nei 2 000 Lietuvos dešimtokų.

Bendra informacija apie MAXIMALISTO programą:
MAXIMALISTO stipendiją prekybos tinklas MAXIMA moka tiems dešimtos (arba II gimnazijos) klasės moksleiviams, kurių visų mokyklose dėstomų dalykų trimestro ar pusmečio pažymiai yra 9 ir 10 balų – tereikia užpildyti ir atsiųsti tai patvirtinančius dokumentus. Visą kitą trimestrą ar pusmetį kas mėnesį pirmūnai gauna 50 litų stipendiją. Ji pervedama į vardinę MAXIMALISTO kortelę. Stipendiją galima panaudoti visose prekybos tinklo MAXIMA parduotuvėse Lietuvoje. Su kortele taikomos nuolaidos kanceliarinėms prekėms, kuprinėms, knygoms.

Daugiau informacijos apie MAXIMALISTO programą – http://www.maxima.lt/atsakingas-verslas/programa-maximalistas/apie-maximalisto-programa/ ir MAXIMALISTŲ grupėje „Facebook“ https://www.facebook.com/Maximalistas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...